Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Signalement
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | S-MAX 2.0 EcoBoost Vignale |
| Carrosserie | 5-deurs, mpv |
| Transmissie | 6 versnellingen, automaat met dubbele koppeling |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 54.555 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 4-cil. in lijn |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Maximaal vermogen | 176 kW / 240 pk bij 6.000 tpm |
| Maximaal koppel | 345 Nm bij 1.900 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.768 mm / 1.884 mm / 1.658 mm |
| Wielbasis | 2.849 mm |
| Massa leeg | 1.648 kg |
| Laadvermogen | 862 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 1.800 kg / 750 kg |
| Banden | 235/45R18Prijzen |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Brandstofverbruik | 7,9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |






