

Ford Kuga
1.5 ST-Line Pano Camera Trekhaak ST
€ 15.9002018126.361 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2018 |
| APK | 18 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.392 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Mooie complete Kuga.
Diverse opties zoals;
Panorama dak
Sony audio
Voorruit verwarming
Stuur verwarming
Stoel verwarming
Trekhaak
Parkeer sensoren
Keyless enter starten, auto openen en sluiten met de sleutel in je zak.
LED koplampen
Elektrisch bedienbare achterklep
Enz….
Inruil mogelijk.
Oteman Auto's sinds 1963.
Wij adviseren u om eerst contact op te nemen voor u komt.
Tot ziens bij Oteman Auto's.
Achterstraat 25
3961 BG Wijk bij Duurstede
Midden in het oude centrum!
0343572585
0654733415 (ook whatsapp)
Openingstijden:
Ma t/m Vr 8.30 - 17:30
Zaterdag 9.30 - 16:30
Na afspraak ook s'avonds mogelijk.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Onze voorraad bestaat uit uiteenlopende prijsklassen en uitvoeringen, waarbij ook nieuwe auto's tot de mogelijkheden behoren.Wij adviseren u graag een juiste keuze te maken uit ons aanbod. In het geval uw gewenste auto niet in onze voorraad staat, kunnen wij ook uw droomauto zoeken.
Omdat wij regelmatig op zoek zijn naar nieuwe voorraad, adviseren wij u van tevoren ons te contacteren. Mocht u buiten openingstijden langs willen komen, is dat na afspraak zeker mogelijk.
U bent van harte welkom in onze showroom in het centrum van Wijk bij Duurstede.
U kunt bij ons voor de deur parkeren.
Modelreeks: 2016 - 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Laadvermogen: 621 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 145 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.524 x 1.838 x 1.685 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.479 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 - 1.653 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 952 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | D |





