

Ford Kuga
1.5 EcoBoost ST Line 150pk trekhaak!
€ 14.4502017116.897 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 december 2017 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.481 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Nette en goed onderhouden Ford Kuga 1.5 EcoBoost 150pk ST-line te koop, luxe uitvoering! Voorzien van grote beurt!
Ford Kuga 1.5 EcoBoost ST Line 150pk trekhaak!
Pakket: Optie pakket
Pakket: LED lichtpakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Nette en goed onderhouden Ford Kuga 1.5 EcoBoost 150pk ST-line te koop, luxe uitvoering! Voorzien van grote beurt!
Onder andere voorzien van: trekhaak, carplay, cruise control, bluetooth, climate control, navigatie, parkeersensoren voor en achter, parkeer assistent, stoel verwarming, stuurverwarming, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen en vele andere leuke opties!
Laatste onderhoudsbeurt is zojuist uitgevoerd, tevens is de distributieset vervangen. Onderhoudshistorie is aanwezig inclusief twee sleutels en volledige documentatie. De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.524 x 1.838 x 1.685 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.479 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 - 1.653 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 967 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | D |





