

Ford Kuga
2.5 PHEV ST-Line X / Pano / Driver Assistance / Winter Pack / Incl BTW
€ 26.450202227.041 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 december 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Vind uw droomauto bij Kopper Automotive!
Bij Kopper Automotive geloven we in eerlijkheid, transparantie en passie voor auto’s. Al onze occasions zijn met zorg geselecteerd en voorzien van een Nationale Auto Pas (NAP), zodat u altijd verzekerd bent van een eerlijke kilometerhistorie.
Optionele BOVAG aflevering.
Wilt u uw nieuwe auto extra compleet geleverd krijgen? Kies dan voor het BOVAG Afleverpakket, waarmee u profiteert van een uitgebreidere aflevering en 12 maanden BOVAG Garantie. Vraag ons gerust naar de mogelijkheden die bij uw droomauto passen.
Uw auto inruilen?
Wij maken het u graag gemakkelijk! Ruil uw huidige auto zorgeloos in. Wilt u eerst een indicatie van de inruilwaarde? Stuur ons wat duidelijke foto’s en informatie over uw auto, en wij zorgen voor een passend voorstel.
Plan uw afspraak en laat u verrassen!
Om teleurstellingen te voorkomen, raden wij aan om vooraf een afspraak in te plannen. Zo weet u zeker dat wij alle tijd voor u hebben. Een afspraak plannen kan telefonisch of per e-mail.
Meer weten? Bezoek onze website: www.kopperautomotive.nl
Let op: Ondanks onze zorgvuldigheid kunnen aan eventuele fouten in deze advertentie geen rechten worden ontleend.
Uw nieuwe auto wacht op u – wij kijken ernaar uit om u te ontmoeten!
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw komst een afspraak te plannen.
Het plannen van een afspraak kan telefonisch of per mail.
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 22 g/km |
| Energielabel | A |





