

Ford Kuga
2.5 PHEV ST-Line | 85.6% SoH | Trekhaak | 19 Inch |
€ 28.900202326.217 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2023 |
| APK | 30 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.097 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Stijlvol en veelzijdig, dat zijn misschien wel de belangrijkste kenmerken van de Ford Kuga. Dit exemplaar is bovendien voorzien van verschillende systemen die het autorijden aangenamer en veiliger maken. Op de teller van deze auto staat slechts 26217 kilometer. Brandstofmotor, elektromotor? Deze hybride Ford Kuga combineert ze. En dat is te merken bij de pomp, want die ziet u voortaan minder vaak. Voorzien van zowel stoelverwarming, verwarmbare achterbank alsook een verwarmbaar stuur, zorgt dit voertuig voor uitstekend comfort tijdens koude dagen. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Alle functies die u onderweg nodig heeft, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. De achteruitrijcamera geeft u duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Natuurlijk behoren full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor ook tot de uitrusting van deze complete auto. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Indien u interesse heeft in deze Ford, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Modelreeks: dec. 2019 - jan. 2024
Referentienummer: 3242981
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Rijklaargewicht: 1844 kg
Verwachtte leveringsdatum: 16-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-09-2023
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 112 kW (153 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.880 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 411 - 1.481 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,0 l/100km (1 op 100,0) |
| Energielabel | A |






