

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2021 |
| APK | 24 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.034 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Deze zeer mooie Ford Kuga 2.5 PHEV ST-Line X uit 2021 is voorzien van alle benodigde opties, zoals: achteruitrijcamera, cruise control, Apple carplay/android auto, navigatie, elektrisch glazen schuifdak, elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Bang & Olufsen sound system, Head-up display, verwarmde voorruit en een elektrisch wegklapbare trekhaak. Deze auto hebben wij ingekocht van een klant. De auto is altijd goed onderhouden en verkeerd in een zeer mooie staat.
De prijs inclusief de 12 maanden Bovag-garantie is € 25.445,-
In onderstaande omschrijving vindt u achtereenvolgens:
1. Informatie over onze all-in prijs.
2. Wie wij zijn.
1. Wij leveren al onze auto's voor all-in prijzen af. Dat betekent voor u geen onverwachte kosten en zekerheid dat de auto een jaar of 15.000 kilometer onderhoudsvrij is. Een auto krijgt bij ons voor aflevering de onderhoudsbeurt waar deze volgens het service interval aan toe is, 6 maanden garantie (tenzij anders aangegeven), een nieuwe APK, een professionele poetsbeurt van interieur en exterieur, een halfvolle tank brandstof en gratis APK bij het volgende onderhoud indien wij dat voor u mogen uitvoeren.
2. Wij zijn Garage Hoogsteder. Een familiebedrijf, waarin de derde generatie momenteel aan het werk is. Wij werken volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden, waarbij wij zeggen wat wij doen en doen wat wij zeggen. Onze specialisaties zijn cabrio's en jong gebruikte auto's. Wij zijn transparant en laagdrempelig, dus nodigen wij u van harte uit om de auto te komen bekijken en een proefrit te maken.
Hopelijk tot snel!
Met vriendelijke groet,
Maik Hoogsteder
Deze advertentie is met de grootste zorg gemaakt echter is een foutje nooit uit te sluiten. Het is daarom belangrijk om niet enkel van deze gegevens uit te gaan maar ook zelf even de zaken en opties te controleren die uw beslissing tot aankoop kunnen beïnvloeden. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19 inch lichtmetalen velgen - 15-spaaks - hoogglans Ebony Black (D2VBR)
- Panoramadak (elektrisch te openen (A1GAN)
- Weg/Uitklapbare Trekhaak (Elektrisch bedienbaar) (C1MAD)
- chroom delen exterieur
- Dakreling zwart (BLYAZ)
- Dubbele uitlaat achter - Sportief Design (F2AEJ)
- Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting (BSHCZ)
- FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensor in de sleutel) (CBGAL)
- geluidsisolerend glas
- Handsfree elektrisch bedienbare achterklep (CBGAR)
- koplampreiniging
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht (JBBAK)
- LED mistlampen voor - uniek design (JBKAN)
- Sportieve unieke ST-Line zijskirts (BMDAG)
Infotainment
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+ (ICFAH)
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit (HCAAV)
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (ICFAL)
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
Interieur & Comfort
- Automatische airco met 3 zones en bediening voor achterpassagiers (AC G)
- 12-weg verstelbare voorstoelen - AGR gecertificeerd (BYPAH)
- Achterbank in 2 delen (60/40) neerklapbaar en verschuifbaar in lengte richting (BWGAD)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (BSBAF)
- FordPower startbutton (CBGAJ)
- hemelbekleding donker
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling (BYPAL)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (BYQAL)
- Lederen stuurwiel in st-line design met afgeplatte onderkant (GTACW)
- Middenarmsteun achter met bekerhouders (BWFAE)
- Middenconsole met armsteun en 2 USB aansluitpunten op achterzijde (B5WAL)
- Parkeersensoren voor en achter met achteruitrijcamera (J3KAB)
- Sportstoelen voor (11UZH)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) (FBFAB)
- Cruise Control incl. Adjustable Speed Limiting Device (ASLD) (GTDAJ)
- Elektrische parkeerrem en Hill Start Assist (FAJAC)
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection (HLNAC)
- Uitschakelbare passagiersairbag t.b.v. kinderzitje (CPQAB)
Overig
- Oplaadkabel voor laden aan thuisstopcontact 8-10A 1 fase (HTSAJ)
- Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd (DWAAC)
- Technology Pack (koplampen adaptief) (AGUAB)
- Winter Pack (Elektrisch verwarmbare voorstoelen) (BY3AB)
Meer informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- All-in Aflevering (inbegrepen):
Nieuwe APK
6 maanden garantie
Afleveringsbeurt
Halve tank brandstof
Poetsen in en exterieur - All-in Aflevering met Bovag-garantie (€ 495 meerprijs):
Inclusief:
- 12 Maanden Bovag-garantie
- Afleveringsbeurt
- Nieuwe APK
- Halve tank brandstof
- Auto reinigen in- en exterieur
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "All-in Aflevering"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com


Ford Kuga PHEV - Mitsubishi Outlander PHEV - Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.880 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.481 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 32 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
AutoFirst Hoogsteder
Dorpsstraat 316678 BE Oosterhout





































