

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 mei 2021 |
| APK | 21 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.641 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Ford, een merk dat staat voor kwaliteit en een drang naar innovatie. 'Go Further' zeggen ze daar. Brandstofmotor, elektromotor? Deze hybride Ford Kuga combineert ze. En dat is te merken bij de pomp, want die ziet u voortaan minder vaak. Altijd al een voorliefde gehad voor een lederen interieur? Deze heeft het. Evenals een elektrisch bedienbare achterklep. U zult absoluut de luxe waarderen van de stoelverwarming, verwarmbare achterbank, en het verwarmbare stuur dat inbegrepen is in dit voertuig. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en sportuitlaat.
Voor het overzicht tijdens iedere rit is deze Ford Kuga voorzien van een gemakkelijk afleesbaar digitaal dashboard. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. U bent in deze Ford ook voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Ford. Deze Ford Kuga is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Ook helpen het head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen Luster Nickel (D2UB4)
- Chrome afwerking bovenzijde portierramen (BMFAB)
- Dakreling Silver (BLYAX)
- Dubbele uitlaat achter - Sportief Design (F2AEJ)
- Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting (BSHCZ)
- FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensor in de sleutel) (CBGAL)
- geluidsisolerend glas
- Handsfree elektrisch bedienbare achterklep (CBGAR)
- koplampreiniging
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht (JBBAK)
- LED mistlampen voor - uniek design (JBKAN)
- Memory package - bestuurdersstoel en buitenspiegels (ACYAB)
- Premium Metaallak: Magnetic (PN4DQ)
- Sportieve unieke ST-Line zijskirts (BMDAG)
Infotainment
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit (HCAAV)
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (ICFAL)
- Draadloos laden mobiele telefoon (IEXAB)
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+ (ICFAH)
Interieur & Comfort
- Achterbank in 2 delen (60/40) neerklapbaar en verschuifbaar in lengte richting (BWGAD)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (BSBAF)
- Automatische airco met 3 zones en bediening voor achterpassagiers (AC G)
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen (BY1AB)
- FordPower startbutton (CBGAJ)
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling (BYPAL)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (BYQAL)
- Middenarmsteun achter met bekerhouders (BWFAE)
- Middenconsole met armsteun en 2 USB aansluitpunten op achterzijde (B5WAL)
- Sportstoelen voor (11UZH)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) (FBFAB)
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier, zijairbags voorstoelen (CPMAB)
- Cruise Control incl. Adjustable Speed Limiting Device (ASLD) (GTDAJ)
- Elektrische parkeerrem en Hill Start Assist (FAJAC)
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection (HLNAB)
- Parkeersensoren voor en achter (HNLAB)
- Uitschakelbare passagiersairbag t.b.v. kinderzitje (CPQAB)
Overig
- Driver Assistance Pack (achteruitrij assistent, camera voor, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp) (AGKAJ)
- Oplaadkabel voor laden aan thuisstopcontact 8-10A 1 fase (HTSAJ)
- Winter Pack (BY3AB)
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Referentienummer: 05403
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Controle & Service check
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Geen nieuwe APK; APK bij aflevering, Auto van binnen en buiten gereinigd, RDW-Leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Ford Kuga PHEV - Mitsubishi Outlander PHEV - Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.880 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.481 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 32 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Ford Sutherland Sneek
Kolenbranderstraat 58601 VC Sneek






















