

Ford Kuga
1.5 EcoBoost Trend Ultimate * 17 INCH * GOED ONDERH. !!
€ 11.2502017126.324 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 mei 2017 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.031 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Neem plaats in de cockpit, start de motor en voel het vermogen. Met deze sportieve Ford Kuga hebt u altijd de controle. Deze auto heeft een kilometerstand van 126304, het bouwjaar is 2017. In deze auto vindt u een 120 PK benzinemotor en een handgeschakelde zes versnellingsbak. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het full map navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Deze Ford is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Ook dashboard met spraakbediening, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en lederen versnellingspook zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Kuga samen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Ford, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Onderhoud en 2 sleutels aanwezig.
Laatste service is bij 121 DKm uitgevoerd.
Modelreeks: sep. 2016 - jun. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 621 kg
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Autobedrijf Jos Priem BV Uitweg 15a 3645TA VINKEVEEN, NL 0297778494 http://www.jospriem.nl verkoop@jospriem.nl
BEZICHTIGING OP AFSPRAAK*.
* Zaterdagen bij voorkeur op afspraak; geopend van 0900-1600uur
EXTRA SERVICE:
WHATSAPP 0611 41 7949 voor vragen over een occasion of het uit wisselen van fotos van uw inruilauto.
TELEFOON: 0297-77 8494 direct contact met de afdeling verkoop
Alle occasions staan schoon en droog binnen in een overdekte showroom van 1500 m2
Inruil van uw huidige auto is mogelijk & volledige fotoreportage van deze occasion is te zien op www.jospriem.nl.
PRIJS is op basis van zo meenemen: Liever kopen met een AFLEVERPAKKET "meest gekozen pakket 595 EURO". (zie op www.jospriem.nl/GARANTIE wat u daar voor terug krijgt)
FINANCIEREN; http://www.leasefabriek.nl/voertuigen-dealer/?dealer_id=32106
WAT ZEGGEN ANDEREN OVER ONS: zie link
https://mobiliteit.klantenvertellen.nl/beoordelingen/autobedrijf-jos-priem/13813
NIEUWSTE OCCASIONS WILT U ALS 1E WETEN, MELD U ZICH AAN OP FACEBOOK; zie link
https://www.facebook.com/pages/Autobedrijf-Jos-Priem/240779316012247?fref=ts
ONZE GARANTIE mogelijkheden vindt u op: zie link
http://www.jospriem.nl/garantie.html
http://www.autotrust.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.860 x 1.760 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.479 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 - 1.653 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 967 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
| Energielabel | D |





