

Ford Kuga
1.5 EcoBoost ST Line Ultimate|Pano|Camera|Navi
€ 11.9002017160.771 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 mei 2017 |
| APK | 12 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.346 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. Bij de uitrusting van deze Ford horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, zwarte hemelbekleding, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. U bent in deze Ford ook voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Ford KUGA is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Ford bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Ford Kuga ST-Line: Sportief & luxe! Met o.a. Panodak, Camera, CarPlay/Android, Keyless, Cruise, Stoelverwarming, parkeersensoren. Onderhoud uitgevoerd op (160.795km). Dé complete SUV voor elke rit.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Laadvermogen: 621 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.524 x 1.838 x 1.685 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.479 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 - 1.653 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 967 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | D |





