

Ford Kuga
2.5 PHEV 225PK ST-Line X
€ 29.990202363.253 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 augustus 2023 |
| APK | 28 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.828 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Duurzaam, krachtig én stijlvol.
Stap in de toekomst met deze plug‑in hybride SUV: rij elektrisch waar het kan, en schakelt moeiteloos over naar benzinemotor waar nodig.
🔌 Hybride aandrijving + automaat – gecombineerd rijcomfort en efficiëntie
📅 Bouwjaar 2023 – modern, up to date
📊 Kilometerstand: 63.253 km – al goed ingedraaid, klaar voor nog veel meer ritten
🌫️ Uitvoering ST‑Line X – sportieve elementen, extra’s & premium afwerking
🎨 Kleur: Solar Silver – een elegante en tijdloze tint
Met zijn krachtige uitstraling, veelzijdige aandrijving en moderne uitrusting is deze Kuga ideaal voor wie zowel zuinig als comfortabel wil rijden — in de stad én op langere afstanden.
👉 Interesse? Kom langs bij Gerritse, plan een proefrit en ervaar zelf wat deze Kuga te bieden heeft.
Met drie vestigingen in Tiel, Oss en Culemborg is Gerritse de Ford dealer in het rivierengebied. Naast Ford personen- en bedrijfswagens, Ford Service en onderdelen zijn wij in Tiel Ford Transit Centrum. De persoonlijke aandacht die onze medewerkers hebben voor onze klanten vertaalt zich terug in een hoge klanttevredenheid en de meermaals toegekende Ford President’s Award. Wij verwelkomen je graag in Tiel, Oss of Culemborg.
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.629 x 1.880 x 1.666 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 411 - 1.481 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 22 g/km |
| Energielabel | A |





