
Ford Galaxy
1.5 Titanium 7 persoons BJ.2018 / Navigatie / Pdc / Carplay / Stoelverwarming / 17"Lmv / Dealeronderhouden !!

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2018 |
| APK | 13 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 52.985 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Inruil van uw huidige auto en financieringen behoren tot de mogelijkheden.
Geïnteresseerd ? Wij maken graag een afspraak voor een bezichtiging en eventueel een proefrit. Tel. 0172-602629 .
Om teleurstelling te voorkomen is het verstandig om voor uw komst even te bellen of de auto nog beschikbaar is.
Herkenbaar design gaat bij Ford samen met maximaal rijplezier. Als u van autorijden houdt, dan zit u met deze Galaxy beslist goed. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de handgeschakelde zesversnellingsbak. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Natuurlijk kunt u zonder. Maar waarom? Lekker toch, zo'n verwarmd stuurwiel? De derde zitrij in deze Ford Galaxy is een uitkomst. In één handomdraai nog eens twee plaatsen erbij! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en geluidsisolerende ramen zijn aan boord.
Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Ook het geluid aan boord is top-of-the-line. Het high performance audiosysteem levert superieure prestaties. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn parkeersensoren voor en achter, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Galaxy is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Ford. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG , NAP Teller rapport en de RDW
Kijk voor meer auto's bij onze andere advertenties, of op onze Site !!
Bel voor meer informatie 0172-602629
Onze openingstijden zijn Maandag t/m Vrijdag van 09.00 - 18:00 en Zaterdag van 10:00 - 16:00.
Autoservice Den Blanken B.V.
Kerkweg 61 A2/A4
2461GC Ter Aar
Email : verkoop@autoservicedenblanken.nl
www.autoservicedenblanken.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Houten versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Geluidsisolerend glas
- Geluidwerend glas
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Advanced Technology Pack (Audio installatie premium, Geluidsisolerend glas, Geluidwerend glas, Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map, Parkeersensor voor en achter, Parkeersensor voor en achter)
- Comfort Pack (Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen)
- Comfort Pakket
- Seat Pack (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Tafeltjes aan rugleuning voorstoelen
- Winter-pack (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R17
Laadvermogen: 902 kg
Wielbasis: 285 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Geldige APK ✔ NAP Nationale Auto Pas ✔ technische controle ✔ Tenaamstelling van de auto ✔ Wettelijke Garantie ✔ Rijklaar
- Afleverpakket (€ 495 meerprijs): Afgeleverd met een: Onderhoudsbeurt conform fabrieksschema ✔ Nieuwe APK ✔ 3 mnd uitgebreide Huisgarantie ✔ Poetsen ✔ Tenaamstelling van de auto ✔ Wettelijke Garantie ✔
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Huisgarantie (3 maanden garantie)
Bedrijfsinformatie
Donderdag 14-05 Hemelvaartsdag zijn wij gesloten.
Onze openingstijden zijn Maandag t/m Vrijdag van 09.00 - 17:30 en Zaterdag van 10:00 - 16:00
Wij bezoeken regelmatig relaties buiten de deur, daarom advies altijd een afspraak te maken per email of telefoon.
Op Marktplaats biedingen wordt niet gereageerd !
Wij verzorgen alle benodigde export documenten, kentekenplaten en tijdelijke verzekeringen om uw auto te kunnen exporteren.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.848 x 1.916 x 1.747 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 2.339 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 1.015 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autoservice den Blanken
Kerkweg 612461 GC Ter Aar








































