

Ford Galaxy
1.5 Trend 7p. Trekhaak, Navigatie, DAB
€ 12.8952016163.708 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2016 |
| APK | 26 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.415 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Bent u op zoek naar een ruime en comfortabele gezinsauto? Dan is de Ford Galaxy 1.5 Trend 7p de perfecte keuze voor u! Deze grijze MPV uit 2016, op benzine, is voorzien van een krachtige 160 PK motor waarmee u moeiteloos elke rit aankan. Met een kilometerstand van 163708 op de teller, is deze auto nog in uitstekende staat en klaar voor vele avonturen met u en uw gezin.
Met de elektronische remkrachtverdeling van deze Ford Galaxy kunt u altijd veilig en gecontroleerd remmen, ongeacht de omstandigheden op de weg. De buitenspiegels zijn eenvoudig van binnenuit verstelbaar, waardoor u altijd een perfect zicht op uw omgeving heeft. Dankzij de centrale vergrendeling met afstandsbediening heeft u met één druk op de knop toegang tot uw auto, en biedt het u gemak en veiligheid tegelijkertijd.
Deze Ford Galaxy is uitgerust met handige dakrails, waardoor u extra bagage of spullen eenvoudig en veilig kunt vervoeren. Het Anti Blokkeer Systeem zorgt ervoor dat u altijd controle behoudt over uw auto tijdens het remmen, wat bijdraagt aan een veilige rijervaring voor u en uw passagiers.
Niet alleen is deze auto praktisch en veilig, maar het metallic grijze exterieur geeft de Ford Galaxy ook een stijlvolle uitstraling. De 7 zitplaatsen bieden voldoende ruimte voor het hele gezin en meer. Of het nu gaat om lange vakantieritten of dagelijkse boodschappen, deze auto biedt comfort en gemak in elke situatie.
Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie over deze Ford Galaxy 1.5 Trend 7p uit 2016. Bel ons op 0492327300 en plan een testrit om zelf de geweldige eigenschappen van deze auto te ervaren. Met zijn ruimte, comfort en handige opties is deze auto de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en praktische gezinsauto.
Wil je deze auto uitgebreid bekijken? Kom dan naar onze showroom in Boekel.
Lukt dat niet tijdens onze reguliere openingstijden? Bel of mail ons dan en maak een afspraak buiten onze openingstijden. Op afspraak kun je onze showroom bezoeken én één van onze verkopers spreken van maandag tot en met vrijdag tussen 17:00u en 20:00u en op zaterdag van 9:00u tot 12:00u.
AutoHoutum heeft alle moeite genomen om de informatie over deze auto zo goed en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de informatie in onze advertentie
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Referentienummer: 98
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.848 x 1.916 x 1.747 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 2.339 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 1.015 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | B |




