

Ford Focus
Wagon 1.6 Titanium Airco Cruise Nw Distributie !
€ 2.9992010246.129 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2010 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.340 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Een Ford Focus Wagon die nog wel klaar is voor een volgend avontuur!! Voorzien van de betrouwbare 1.6 motor en in nette staat.....
Ford Focus Wagon 1.6 Titanium Airco Cruise Nw Distributie !
Algemene gegevens
Kenteken: 55-NVV-2
Tellerstand: 246129 KM
Carrosserievorm: Station
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2010
Transmissie: Handgeschakeld 5
Kleur: Zwart Metallic
Kleurnaam: Panter Black Metallic
Interieur: Zwart
Bekleding: Stof
Interieurnaam: Titanium Cloth
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Technische gegevens
Motorinhoud: 1596 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 74 kW / 101pk
Koppel: 150Nm
Ledig gewicht: 1177 kg
Max. massa voertuig: 1820 kg
Max. trekgewicht: 1200 kg
Energielabel: B
Emissieklasse: Euro 5
Acceleratie (0-100 km/h): 12.2 seconden
Topsnelheid: 180 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 6.7 l/100km
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 21340 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Pakket: Visibility pack
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Een Ford Focus Wagon die nog wel klaar is voor een volgend avontuur!! Voorzien van de betrouwbare 1.6 motor en in nette staat! Onderhoudshistorie aanwezig en die is mooi compleet, de Airco werkt prima, Cruise Control werkt goed en de auto is voor zijn leeftijd en kilometers ook nog eens in prima staat. Wij leveren de auto aan u af met een nieuwe distributieriem, beurt en nieuwe APK! en dat alles voor € 2999,-!
Bent u opzoek naar een ruime familie auto voor een vriendelijk budget, dan zien we u graag!
Full Service Prijs: € 2.999,- Onderhoudsbeurt volgens schema, Nieuwe Distributieriemset, Nieuwe APK, Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.468 x 1.839 x 1.503 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.177 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 503 - 1.573 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | B |





