

Ford Focus
Wagon 1.6 5-DRS Titanium ECC NAVI PDC TR.HAAK
€ 1.7502009265.073 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2009 |
| APK | 22 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.275 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Deze Ford Focus Wagon 1.6 Titanium combineert tijdloze elegantie met uitstekende functionaliteit. Ideaal voor gezinnen en reizigers die een betrouwbare en ruime stationwagen zoeken. Uitgerust met een soepele handgeschakelde transmissie en aangedreven door een betrouwbare 1.6-liter motor met 74 kW (ongeveer 100 pk), biedt deze Focus een topsnelheid van 180 km/u en een gemiddelde brandstofconsumptie van slechts 6,7 liter per 100 km. Optisch en technisch in een nette conditie, bescheiden als (onderhouds)boekjes enz., zijn compleet aanwezig, evenals een kloppend NAP rapport. APK nog geldig tot 10-2026, maar wordt afgeleverd met een nieuwe APK. De distr. riem is vervangen bij 230.000km /2023. ( moet opnieuw bij 390.000 km / 2031), recent van 4 nieuwe 4-seizoensbanden voorzien.
Voorzien van een luxe 'Titanium'-uitrusting, geniet je van comfort en veiligheid. Denk aan sportstoelen, automatische airconditioning, een verwarmde voorruit, een boordcomputer, cruise control, regensensoren en een hoogwaardige audio-installatie met cd-speler. De auto straalt klasse uit met zijn lichtmetalen 16-inch velgen en fraaie grijze lak, en biedt volop ruimte dankzij zijn royale kofferruimte en 5 comfortabele zitplaatsen.
Qua veiligheid is deze Focus uitstekend uitgerust, met onder andere ESP, Anti Blokkeer Systeem, en diverse airbags (voor, zij, hoofd). Met elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, automatische dimlichten en een binnenspiegel met dimfunctie is deze wagen compleet en gebruiksvriendelijk. Verder beschikt hij over handige opties zoals centrale vergrendeling met afstandsbediening en een startblokkering.
**Highlights van deze Focus Wagon:**
- Bouwjaar: 2009
- APK geldig tot oktober 2026 ( wordt vernieuwd bij aflevering)
- Trekgewicht: maximaal 1.200 kg (ideaal voor een caravan!)
- Leeggewicht: 1.277 kg
- Zitplaatsen: 5
Laat je overtuigen door deze praktische én stijlvolle stationwagen. Kom langs voor een proefrit en ervaar zelf het rijgenot van deze Ford Focus Wagon 1.6 Titanium! Bel ons vandaag nog voor meer informatie of een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 643 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Er worden geen extra afleverkosten in rekening gebracht bij onze occasions. Ondanks dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, vragen wij uw begrip voor het feit dat aan de specificaties in deze advertenties geen rechten kunnen worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.990 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.177 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 503 - 1.573 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | B |




