

Ford Fiesta
1.0 Ambiente | Distributieriem vervangen Airco
€ 3.7902013165.722 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2013 |
| APK | 17 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 12.994 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Ford Fiesta 1.0 Ambiente uit 2013.
Een nette en goed onderhouden auto waarbij recent nog groot onderhoud is uitgevoerd. Bij 153.660 km zijn onder andere de distributieriem en remmen vervangen. De APK wordt voor aflevering vernieuwd.
De auto is onder andere voorzien van Voorruitverwarming, Stoelverwarming, Airco, Elektirsche Ramen, Lichtmetalen Velgen en Bluetooth.
Historie:
153.660 km / 06-2025 (incl. distributieriem en remmen)
137.834 km / 06-2024
126.391 km / 05-2023
116.082 km / 05-2022
104.462 km / 07-2021
78.133 km / 06-2020
64.451 km / 10-2019
51.885 km / 05-2019
15.731 km / 10-2017
13.360 km / 10-2016
10.253 km / 10-2015
3.953 km / 10-2014
Bezichtiging uitsluitend op afspraak, zodat er alle tijd is om de auto rustig te bekijken.
De geadverteerde prijs betreft een vaste all-in meeneemprijs. Neem gerust contact op voor een persoonlijk voorstel op basis van inruil, garantie en/of financieringsmogelijkheden. Proefrijden is mogelijk na een vergevorderd verkoopgesprek.
Optielijsten worden automatisch gegenereerd; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer tijdens een bezichtiging zelf welke opties voor u van belang zijn.
Meer zien van Ultiem Automotive? Bezoek ook onze social media kanalen!
Modelreeks: 2012 - 2017
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 249 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,8 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Ultiem
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Gereconditioneerd, Minimaal 6 maanden APK, Onderhoudshistorie, RDW leges
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.969 x 1.709 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.525 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |





