

Ford Fiesta
1.0 Sport 125PK 2014 AIRCO NAVI CAMERA NIEUWE DISTRIBUTIERIEM
€ 6.6502014117.811 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 januari 2014 |
| APK | 11 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.445 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Herkenbaar design gaat bij Ford samen met maximaal rijplezier. Als u van autorijden houdt, dan zit u met deze Fiesta beslist goed. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem en het navigatiesysteem. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. De uitrusting van deze auto is met isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Ford Fiesta heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Auto word afgeleverd met nieuwe distributieriem
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R15
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
FINANCIEREN:
Heeft u een auto gezien en wilt u deze financieren? dat is mogelijk bij ons, informeer naar de scherpe mogelijkheden!
OPENINGSTIJDEN:
Wij werken alleen op afspraak, de kans dat u voor een gesloten deur staat is dan ook klein.
Eventueel kunnen wij ook een afspraak maken in de avond of in het weekend.
Bel ons voor een afspraak.
U kunt ons telefonisch 7 dagen per week bereiken, indien geen gehoor? Wij bellen u terug!
Inruil van u auto, motor, scooter, is allemaal mogelijk bij ons!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.720 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.023 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |





