

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2013 |
| APK | 16 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 18.250 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Ford Fiesta 1.0 EcoBoost ST line super nette auto
- Kenteken: P-825-NG
- Merk: Ford
- Model: Fiesta
- APK tot: 16-09-2026
- Tellerstand: 228876 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: SFJA
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 991 kg
- Max. trekgewicht: 900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 171 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 114 - 125 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterspoiler
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Bij het ontwerpen van de Ford Fiesta stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Fiesta is van het bouwjaar 2013. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Hoe koud het buiten ook is, de stoelverwarming geeft u meteen een behaaglijk gevoel. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Het geluidssysteem is gemakkelijk en veilig te bedienen vanaf het stuur. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
GARAGEBEDRIJF WOLTERS HEEFT EEN WISSELENDE VOORRAAD MET EEN VOLLEDIGE ONDERHOUDS EN KILOMETER HISTORIE. VANZELFSPREKEND BEHOREN INRUIL,FINANCIERING EN EEN EVENTUELE AANKOOPKEURING OOK TOT DE MOGELIJKHEDEN. OOK VOOR GARANTIE KUNT U BIJ ONS TERECHT. WIJ ZIJN DOOR DE JAREN HEEN GESPECIALISEERD IN JONGE OCCASIONS, ONZE INKOPERS ZORGEN VOOR EEN CONTINUE EN UITGEBREIDE COLLECTIE. TOT ZIENS BIJ GARAGEBEDRIJF WOLTERS.
Een auto kopen is geen race tegen de klok; maar een zoektocht naar goed product voor een correcte prijs .
Al onze auto's kunnen geleverd worden met 3/6/12 maanden garantie
graag bij interesse volgend nummer
tel. 055-3124144
I.V.M snel wisselende voorraad vragen wij u eerst te bellen voor u van huis vertrekt dit om teleurstelling te voorkomen
of mail naar info@garagebedrijfwolters.nl
En bekijk ook onze nieuwe website www.garagebedrijfwolters.nl
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
De koopovereenkomst voor de auto komt pas tot stand na ondertekening van het contract door beide partijen ter locatie van
Garagebedrijf Wolters
Floralaan 41
7321 BA
Apeldoorn
055-3124144
06-21236706
www.garagebedrijfwolters.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Ford Fiesta 1.0 EcoBoost – 2013 – 312.689 km - Klokje...
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.969 x 1.710 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 991 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 545 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Garagebedrijf Wolters
Floralaan 417321 BA Apeldoorn




















