

Ford Explorer
3.0 V6 / EcoBoost / PHEV / Platinum / ST-Line
€ 59.900202430.465 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 2 februari 2024 |
| APK | 2 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 90.114 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
Go Further, is de filosofie van Ford. Een vooruitstrevend motto dat ook bij dit model tot z'n recht komt. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Van binnen ziet u een lederen interieur, een stijlvolle uitvoering. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Deze auto levert de ultieme rijervaring met eersteklas functies zoals stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. Het interieur glanst in daglicht door het elektrisch bedienbare panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. De geluidskwaliteit aan boord is 'next level' dankzij het high performance audiosysteem. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning en draadloos opladen.
U geniet nog meer van het rijden met uw Ford omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2025
Kenteken: EXPLORE
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Actieradius: 48 km (40 km elektrisch)
Laadvermogen: 719 kg
Wielbasis: 303 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 20,5 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Car Atelier Rheastraat 28 5047TL TILBURG, NL 0135711083 http://www.caratelier.nl info@caratalier.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 10 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.956 cc |
| Max. vermogen | 336 kW (458 pk) |
| Max. koppel | 825 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.080 x 2.000 x 1.780 mm |
| gewicht | 2.441 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,0 s |
| Actieradius | 40 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,9 l/100km (1 op 34,5) |
| CO2-uitstoot | 71 g/km |
| Energielabel | A |





