

Fiat Talento
1.6MJ 125PK Lang Edizione | Navigatie | Airco | 3-Zits | Cruise | Trekhaak
€ 14.950201981.443 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 3 oktober 2019 |
| APK | 10 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.686 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Deze Fiat Talento maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De getoonde nieuwe lichtmetalen velgen hebben een meerprijs van €1900,--
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende trekker. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt je trefzeker ter plekke! Op het stuur bevinden zich ook de schakelaars waarmee je de audio bedient. Met de cruise control kom je bijna nog fitter aan dan je vertrekt. In deze auto kies jij zelf jouw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Natuurlijk behoren centrale portiervergrendeling en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals je mag verwachten van deze Fiat Talento is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Ben je nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jul. 2016 - okt. 2019
Cabine: enkel
Referentienummer: 12632
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.288 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Afmetingen laadruimte: 280 x 169 x 138 cm
Interieurkleur: grey
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.180 x 1.900 x 1.950 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.772 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.060 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Actieradius | 1.311 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |




