
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Talento
1.6 MJ L2H1 DC SX | 6 persoons | Camera | Airco | Navigatie | Nette bus!
€ 13.9852018131.380 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2018 |
| APK | 22 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.574 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Tevens kunt u bij ons terecht voor autoreiniging, onderhoud enz.
Bij geen gehoor en voor meer informatie Tel:+31654767362.
Ook per whatsapp via 0591635439
We zijn ook te volgen op Facebook, https://www.facebook.com/TeubenAutos
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De verbruiksgegevens zijn fabrieks gegevens en kunnen dus enigszins afwijken.
Zie voor een uitgebreide fotoreportage 'eigen' website (https://www.teubenautos.nl) ! Ook voor eventuele krasjes en/of beschadigingen.
Let op: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.teubenautos.nl is altijd actueel. Andere websites helaas niet altijd.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Metallic kleuren (met)
- chroom delen exterieur
- Led-dagrijverlichting in voorbumper (LMK)
- Mistlampen voorzijde (097)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- 2-DIN Radio-CD/MP3/DAB+ speler (6S4)
Interieur & Comfort
- Cruise control en snelheidsbegrenzer (416)
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Parkeersensoren achter met achteruitrijcamera (316)
- Tussenschot volledig
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2016 - 2021
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.174 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantie :
Zoals iedereen bieden wij onze auto's aan voor internetmeeneemprijzen.
Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt en extra garantie.
Daarvoor bieden wij diverse garantie en onderhoud pakketten waar u een keuze uit kan maken. Dit is uiteraard optioneel en niet verplicht.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.856 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 4.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
Teuben Auto's
Willem Barentszstraat 127825 VZ Emmen




























