
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Talento
1.6MJ 120PK Lang Dubbele Cabine | Navigatie | Camera | Airco | Cruise | Trekhaak
€ 15.750201899.581 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2018 |
| APK | 29 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.645 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's: deze Fiat Talento stelt zich graag aan je voor! In deze auto vind je een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende trekker. Van A naar B zonder omwegen: altijd je eigen navigatiesysteem aan boord! Een andere zender kiezen. Het geluid harder of zachter zetten. Met de audiobediening op het stuurwiel bedien jij de radio veilig met jouw handen aan het stuur. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Natuurlijk behoren airconditioning, centrale portiervergrendeling en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals je mag verwachten van deze Fiat Talento is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat jouw remweg korter wordt.
Natuurlijk ben jij van harte welkom om deze Fiat in ons bedrijf te komen bekijken. Laat je ons weten wanneer je wilt komen?
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- El. Spiegels
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus dubbele cabine
Modelreeks: jul. 2016 - okt. 2019
Referentienummer: 12879
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.053 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 280 x 169 x 138 cm
Interieur
Interieurkleur: black
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 1
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.180 x 1.900 x 1.950 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.867 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld



























