We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische Fiat 500 biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. Deze dealeronderhouden auto is van het bouwjaar 2021 en heeft 30993 kilometer op de teller heeft staan. Gas geven is er met de elektromotor niet meer bij. Stil snelheid maken wel! Verder is de Fiat uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, getint glas, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. De Fiat is standaard voorzien van: DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, lederen stuur en isofix-aansluiting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat 500 samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Een korte blik over uw schouder bij inhalen of afslaan is niet altijd genoeg. De actieve dodehoekdetectie helpt de veiligheid te vergroten. Verder is deze auto uitgerust met brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Ook stil genieten van elektrisch rijden? Maak een afspraak voor een proefrit!
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 6 maanden.Tenzij anders besproken! De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. kijk op de website voor de verschillende mogelijkheden www.sdlautomotive.nl onder het kopje garantie. Deze advertentie is met veel zorgvuldigheid opgemaakt. Toch kan het zo zijn dat er door de complexiteit opties over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aangevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Op deze internet advertentie kan namelijk nooit aanspraak worden gemaakt.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend !!