

Fiat 500e
Bns LaunchEd 42kWh
€ 14.900202058.286 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 december 2020 |
| APK | 28 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.880 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 152 |
Bent u op zoek naar een stijlvolle en milieuvriendelijke auto? Kom dan langs bij Gebroeders Haaker BV en ontdek de Fiat 500e BNS Launched 42kWh uit 2020. Deze compacte hatchback in een prachtige blauwe kleur is voorzien van een krachtige elektrische aandrijving, waardoor u niet alleen comfortabel en stil kunt rijden, maar ook bijdraagt aan een schoner milieu.
Met een vermogen van 0 PK en een kilometerstand van 58286 is deze Fiat 500e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbare en moderne auto. De 3-deurs carrosserie zorgt voor een sportieve uitstraling, terwijl de metallic lak de auto een luxe uitstraling geeft.
De Fiat 500e BNS Launched 42kWh is uitgerust met LED dagrijverlichting, waardoor u altijd goed zichtbaar bent op de weg en bijdraagt aan uw veiligheid. Het Anti Blokkeer Systeem zorgt ervoor dat u veilig kunt remmen in noodsituaties, terwijl de LED achterlichten zorgen voor een moderne en herkenbare uitstraling.
Daarnaast beschikt deze Fiat 500e over een Anti doorslip Regeling, wat ervoor zorgt dat u altijd grip op de weg houdt, zelfs in lastige rijomstandigheden. De zij airbags voor bieden extra bescherming aan de bestuurder en passagiers in het geval van een aanrijding.
Bij Gebroeders Haaker BV staan wij klaar om u te helpen met het vinden van uw ideale auto. Neem contact met ons op voor meer informatie over de Fiat 500e BNS Launched 42kWh of kom langs in onze showroom om deze prachtige auto zelf te ervaren. Wij helpen u graag verder!
Wij zijn gebroeders Haaker. Het complete autobedrijf voor alle merken in Badhoevedorp. Al ruim 88 jaar gevestigd in Badhoevedorp en inmiddels een begrip in ruime omgeving. Liefhebbers van Italiaanse auto’s kennen ons al sinds 1957 als oud Fiat-dealer en later als specialist van de merken Alfa Romeo en Jeep. Sinds enkele jaren hebben wij ons ontwikkeld tot een garage voor alle merken. U bent bij ons in goed gezelschap: een mix van 12 specialisten, de een jong en dynamisch, de ander ervaren en vertrouwd.
U kunt bij ons terecht voor de aankoop (en ook financiering, private lease, verzekering) van een auto. En wij zijn uw partner voor mobiliteitshulp, onderhoud, APK, reparatie, schadeherstel en uitdeuken zonder spuiten. Natuurlijk geldt dit ook voor elektrische auto’s.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: nov. 2020 - dec. 2022
Referentienummer: 1324
Accu laadsnelheid: 87 km actieradius per uur
Actieradius: 180 km (320 km elektrisch)
Wielbasis: 232 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,1 kWh/100km
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Elektrisch maximum continu vermogen: 43.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 22.8 kWh
Ingeschat actieradius: 157 km
Ingeschat verbruik: 16.82 kWh/100km
Actieradius zomer: 134 km
Actieradius winter: 115 km
Verbruik zomer: 16.55 kWh/100km
Verbruik winter: 19.84 kWh/100km
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.632 x 1.683 x 1.527 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.265 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 180 km |
| Energielabel | A |





