

Fiat 500
3+1 La Prima 42 kWh NAVIGATIE | ACHTERUITRIJCAMERA | LEDEREN BEKLEDING
€ 18.350202155.555 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2021 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 37.346 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 152 |
Duurzaam en dynamisch, de Fiat 500 verenigt deze twee uitersten in zich. Dit is een auto uit 2021, er staat 55555 kilometer op de teller. De techniek van deze auto is radicaal anders dan u gewend bent. U rijdt zacht zoemend naar uw bestemming, de actieradius van de accu's is ruimschoots voldoende voor de meeste dagelijkse ritten. De auto is uitgerust met stijlvolle, lederen bekleding. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Deze Fiat is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Ook handig is de draadloze telefoonlader. Zonder snoeren en kabels uw smartphone bijtanken! Natuurlijk behoren automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Fiat 500 samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
U bent geïnteresseerd om elektrisch te rijden? Neem dan nu contact met ons op.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 308 km
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 232 cm
Interieurkleur: Eco-lederen stoelen (ledervrij) ice beige met fiat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Leaseprijs: private lease € 604 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 549 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: Stellantis Fiat Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.fiat.nl info@fiat.nl
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 35 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 87 kW (118 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 1.527 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.300 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 308 km |
| Energielabel | A |





