

Fiat 500
Icon 42 kWh SOH94.3%\Carplay|Cruise|Navi
€ 19.250202221.379 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2022 |
| APK | 4 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.653 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 151 |
Fiat 500 Icon 42 kWh SOH94.3%Carplay|Cruise|Navi
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Hij biedt volop ruimte, deze Fiat 500, en dankzij zijn elektrische aandrijving is er ook plenty vermogen voor een dynamische rijstijl. Fiscaal aantrekkelijk is de elektromotor, waarmee u niet alleen stil maar ook uitermate pittig kunt rijden. Op de teller van deze auto staat slechts 21379 kilometer. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om uw reis comfortabel en veilig te maken. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een full map navigatiesysteem en het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij DAB-ontvangst. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De Fiat 500 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Fiat. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Verder is deze auto uitgerust met brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent geïnteresseerd om elektrisch te rijden? Neem dan nu contact met ons op.
Uitgebreid Pakket – €895
Vakgarage Zwiers
Buitenvaart 1109
7905 SE Hoogeveen
0528287500
info@vakgaragezwiers.nl
www.vakgaragezwiers.nl/
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 87 kW (118 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.630 x 1.680 x 15.290 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 1.305 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 321 km |
| Energielabel | A |





