

Chrysler Crossfire
3.2 V6 106797KM! YOUNGTIMER!
€ 8.9502005106.797 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2005 |
| APK | 13 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
UNIEK! Bijzonder mooie en volledig originele Chrysler Crossfire van 2005 met slechts 106797km! De Crossfire is gebaseerd op de eerste generatie Mercedes-Benz SLK en is voorzien van de sterke 3.2 V6 Mercedes motor met Mercedes automaat, deze specifieke Crossfire is uitgevoerd in een tijdloze donkergrijze kleur met een two-tone bruin/zwart lederen interieur en is daarnaast nog voorzien van de originele 19" lichtmetalen velgen, stoelverwarming, elektrische stoelen, climate control, cruise control, xenon verlichting, elektrisch pakket, enz. Zeer goed onderhouden auto met complete historie bestaande uit boekjes, rekeningen en NAP. De prijs voor deze Chrysler youngtimer is rijklaar.
Modelreeks: nov. 2003 - dec. 2004
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 308 kg
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Buist Auto's Steenkamp 13 9461VC GIETEN, NL 0592330803 http://www.buist-autos.nl info@buist-autos.nl
Sinds 2006 kunt u bij Buist Auto's terecht voor mooie, jonge occasions met nét dat beetje extra. Na bijna 13 jaar in Assen gevestigd te zijn geweest vindt u ons tegenwoordig direct aan de "Hunebed Highway" N34 in een nieuwe en moderne showroom in Gieten met een ruime collectie jonge occasions. Kijk voor ons aanbod op https://buist-autos.nl. Kopen of leasen? Wij helpen u graag bij uw financiering of verzorgen een passende offerte voor financial lease of operational lease. Service, onderhoud, APK en reparatie bieden wij vakkundig in onze moderne, universele en uitstekend uitgeruste werkplaats. Bij ons bent u welkom! En dat merkt u!
Direct contact met een van onze verkopers? Bel of app met Ivar Buist op 06-21608746 of Diederik Medema op 06-34273643.
[ Buist Auto's | Steenkamp 13 | 9461 VC Gieten | T (0592) 330803 | WhatsApp (algemeen) 06-58771870 WhatsApp (werkplaats) 06-23957347 ]
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.199 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.770 x 1.300 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.357 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.665 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 594 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,3 l/100km (1 op 7,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| CO2-uitstoot | 240 g/km |



