

BMW X5
XDrive40e iPerformance High Executive M Sportpakket 3e Eigenaar Trekhaak
€ 21.4442015192.707 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 december 2015 |
| APK | 31 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 97.153 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Deze BMW X5 komt uit 2015, werd geleverd van 01-08-2016 tot 31-08-2018 en kostte toen € 97.153,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2015 op kenteken, is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1997 cc.
Dit voertuig heeft een maximum vermogen van 180 kW (245 PK), en een continu (elektrisch) vermogen van 55 kW (75 PK) en een (gecombineerd) verbruik van 15,4 kWh per 100 km.
De personenauto heeft een topsnelheid van 210 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 6,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3,3 liter per 100 km en hij weegt 2205 kg. De APK is geldig tot 31-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 455,25 per kwartaal.
-
-
Voor veel sportieve rijders is er geen discussie mogelijk. BMW maakt rijden geweldig. Punt. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Met één klik ontgrendelt u de elektrisch bedienbare achterklep, die voor u openzwaait. Mooi hoe deze auto slim en praktisch nut koppelt aan een stijlvolle binnenkant. Heeft u het lederen interieur al gezien? U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf niet kent. Dat rijdt lekker! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Niet meer op de tast een andere zender zoeken of het volume aanpassen. En al helemaal niet met uw ogen van de weg af raken. De audiobediening op het stuur zorgt dat u alles van onder uw vingers regelt. Extra opties op deze auto zijn: sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, dvd-systeem, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Ook helpen het head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Bandenmaat: 255/55 R18
Laadvermogen: 775 kg
Wielbasis: 293 cm
Aanwezige accu: gekocht
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 29 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Welkom bij Van Den boog Automotive.
Met meer dan 24jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto.
Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s
Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen.
Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen.
U kunt mij vinden in Gouda op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.890 x 1.940 x 1.760 mm |
| gewicht | 2.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 31 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| CO2-uitstoot | 78 g/km |
| Energielabel | A |





