

BMW X5
xDrive45e High Executive M sport BTW/PANO/LASER/360CAM/COMFORTSTOELEN
€ 56.750202299.483 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2022 |
| APK | 16 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 109.783 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 495 - € 541 |
BMW X5 xDrive45e | 2022 | 101.568 km | Laser | Panoramdak | Arktikgrau Brillanteffekt metallic
Ontdek deze rijk uitgeruste BMW X5 xDrive45e Plug-in Hybrid in de stijlvolle kleur Arktikgrau Brillanteffekt Metallic met een luxueus Alfenbeinweiss lederen interieur en talloze opties voor ultiem comfort, technologie en uitstraling.
Belangrijkste opties:
Deze BMW combineert kracht en efficiëntie met de plug-in hybridetechniek van de 45e, terwijl je geniet van ongekend comfort, uitstraling en rijplezier. De kilometerstand bedraagt 101.568 km en de auto is van bouwjaar 2022.
Meer weten of een proefrit plannen? Neem gerust contact met ons op.
Modelreeks: 2018 - 2023
Modelcode: G05
Typenummer: TA61
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: BMW Individual uitgebreid lederen bekleding Elfenbeinweiss stiksel Schwarz (VAEW)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.998 cc |
| Max. vermogen | 290 kW (395 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 2.000 x 1.745 mm |
| gewicht | 2.410 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.150 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 88 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
| Energielabel | A |





