

BMW X5
xDrive40e iPerformance High Executive
€ 32.8492017195.710 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2017 |
| APK | 22 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 103.368 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
€300,- KORTING BIJ AANKOOP (gaat nog van de vraagprijs af)! - 3 DAGEN AANBIEDING! - vakantiegeld actie! - 23-24-25 MEI
1e & 2e pinksterdag geopend 10:00 tot 16:00 uur.
Bezichtiging en proefrit mogelijk. U bent van harte welkom om langs te komen.
De BMW X5 xDrive40e iPerformance High Executive M Sport uit 2017 is een luxe plug-in hybride SUV met zowel een benzinemotor als een elektromotor, samen goed voor ongeveer 245 pk en een elektrische actieradius rond ~30 km, wat zorgt voor zuinig rijden en lage CO₂-uitstoot. Hij heeft een 8-traps automaat, xDrive vierwielaandrijving en sportieve M-Sport styling met hoogwaardige uitrusting zoals leder, panoramadak en hoogwaardige assistentiesystemen. Dankzij deze combinatie van prestatie, comfort en efficiency is dit een veelzijdige SUV voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten
Occasions ±100 op voorraad – direct rijklaar leverbaar
Vaste rijklaarprijs – geen afleverpakketten of extra kosten
Inruilwaarde via WhatsApp mogelijk
Verkoop & Showroom
• ±100 occasions op voorraad
• Diverse merken en prijsklassen
• Direct rijklaar leverbaar
• 800 m2 showroom
• Financiering mogelijk
Rijklaar inclusief
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt
• Technische controle
• Poetsbeurt
• Tenaamstelling en vrijwaring
• Wettelijke garantie
Werkplaats
• APK keuringen
• Onderhoud en reparatie alle merken
• Airco-, banden- en accuservice
• Diagnose en reparaties
• Online werkplaatsafspraak via website
RDW-erkend autobedrijf met 30+ jaar ervaring in verkoop, inkoop en onderhoud.
Showroom & verkoop
Sint Laurensdreef 25 | 3565 AJ | Utrecht
Werkplaats
Arizonadreef 1A | 3565 AT | Utrecht (20 meter van showroom)
Contact Verkoop
Tel: 030-2383744
Mobiel/WhatsApp: 06-49441070
info@carcenterutrecht.nl
Contact Werkplaats
Tel: 030-2614728
Mobiel/Whatsapp: 06-49441070
werkplaats@carcenterutrecht.nl
Website: www.carcenterutrecht.nl
Openingstijden Verkoop
Ma–Vr 09:00–18:00
Za 09:00–17:00
Zo 10:00–16:00
1E pinksterdag ZONDAG 24 Mei geopend 10:00 tot 16:00 uur
2E pinksterdag MAANDAG 25 Mei geopend 10:00 tot 16:00 uur
Openingstijden Werkplaats
Ma–Vr 09:00–18:00
Online werkplaatsafspraak via website mogelijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend; Fouten, wijzigingen en opties kunnen afwijken of ontbreken.
Modelreeks: aug. 2016 - aug. 2018
Referentienummer: 9554
Wielbasis: 293 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,4 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Actieradius elektrisch combinatierit: 31 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.886 x 1.938 x 1.762 mm |
| gewicht | 2.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.720 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 31 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| CO2-uitstoot | 78 g/km |
| Energielabel | A |





