

BMW iX1
xDrive30 M Sport | Innovation Pack | VOL
€ 48.850202312.103 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2023 |
| KM stand | 12.103 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 271 - € 296 |
Rijklaarprijs incl. BTW. NIEUWSTAAT. BMW iX1 xDrive30e (230 kW / 313 pk / 494 Nm) M Sport Innovation in Space Silber metallic in combinatie met lederen bekleding ‘Vernasca‘ Schwarz. Zeer compleet uitgevoerd. Service Inclusive voor 4 jaar (vanaf datum deel 1). SOH: 98%. Actieradius (WLTP*): 466 km. HV-accugarantie tot 08-2031.
Uitvoering en uitrusting
- Space Silber metallic lak
- M Sportpakket
- Bekleding Leder ‘Vernasca‘ Schwarz met decoratief stiksel | Schwarz
- 20 inch lichtmetalen M wielen Multispaak (styling 869)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- AC Snelladen (22 kW boordlader)
- M Adaptief onderstel
- BMW Sportstoelen voor
- Interieurlijst Aluminium Hexacube Pale M.
- Dashboard Luxury
- M Sportstuurwiel met leder bekleed
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line
- Spiegelkappen in hoogglans zwart
- M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd
- Uitbreiding M hoogglans Shadow Line exterieurdelen
- M exterieurpakket
- M interieurpakket
- Innovation Pack
- Adaptieve LED koplampen incl. grootlichassistent / BMW Selective Beam (5AC)
- Grootlichtassistent
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde
- Draadloos oplaadstation
- Comfort Access met BMW Digital Key Plus
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Driving Assistant Professional
- Steering and Lane Control Assistant
- Active Cruise Control Stop & Go (ACC)
- Evasion Assistant
- Automatic speed limit assist
- Lane Change Warning
- Exit warning
- Crossing-traffic Warning voor en Wrong-way Warning
- Botswaarschuwing achter
- Parking Assistant Plus
- Surround View
- Remote 3D View
- BMW Drive Recorder
- Antidiefstalrecorder
- Achteruitrijcamera
- Parking Assistant
- Reversing Assistant
- Active Park Distance Control en PDC voor en achter
- BMW Live Cockpit Professional
- BMW Head-Up Display
- Glazen panoramadak incl. elektrisch bediening (voorste deel, schuif-/kantelfunctie)
- Extra getint glas in achterportierruiten, achterste zijruiten en achterruit
- Stuurwielrand verwarmd
- Elektrisch verstelbare stoelen incl. geheugenfunctie voor bestuurdersstoel
- Actieve bestuurdersstoel
- BMW Iconic Sounds Electric
- HiFi System Harman Kardon incl. 12 luidsprekers en 205 watt vermogen
- Personal eSIM
- Wielslotbouten
- Bandenspanningsweergavesysteem
- Elektrisch op afstand te openen en te sluiten achterklep
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40).
- i-Size kinderzitjesbevestiging voor voorpassagiersstoel
- Automatische 2-zone airconditioning
- Active Guard
- ISOFIX bevestiging achter
- DAB-tuner
- BMW Teleservices
- Emergency Call
- Service Inclusive voor 4 jaar (vanaf datum deel 1)
Bel voor meer informatie naar 036 - 720 0500 of mail naar info@autozaak.nl.
Modelcode: U11
Referentienummer: AZ 7386
Kenteken: AZ 738
Accu laadtijd (20%-80%): 3 uur en 59 minuten
Accu snellaadtijd (20%-80%): 29 minuten
Actieradius: 438 km
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Zwart leder
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Levering inclusief wettelijke garantie, APK, wassen en kenteken tenaamstelling.
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Basiskleur: grijs / zilver
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 230 kW (313 pk) |
| Max. koppel | 494 Nm |
| gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 438 km |
| Energielabel | A |





