

BMW iX1
eDrive20 67 kWh, M-sport | Camera | Navi & CarPlay
€ 38.895202466.989 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2024 |
| APK | 30 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.183 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 233 - € 255 |
Druk het gaspedaal in en voel de fenomenale kracht van de elektromotor. In een elektrische auto rijdt u tegelijk dynamisch en ontspannen. Deze dealeronderhouden BMW iX1 is van het bouwjaar 2024 en heeft 66989 kilometer op de teller staan. U kunt ervoor kiezen vanwege het milieu. Maar de elektromotor biedt ook power en prestaties! Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Verder is de BMW uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, BMW M-sportpakket, adaptief dempingsysteem, sportinterieur en donker getint glas achter.
U leest alle belangrijke functies helder af dankzij het digitale dashboard. De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! In deze auto wordt u elke rit opnieuw bijgestaan door een gebruiksvriendelijk full map navigatiesysteem, terwijl u luistert naar het glasheldere geluid van het audio-installatiesysteem met DAB-radio. U wilt van richting veranderen, een tegenligger lijkt daarbij in uw voorgenomen baan te komen? Dan reageert de kruisend verkeer detectie direct om een aanrijding te vermijden. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, regensensor en cruise control ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Als bestuurder van deze BMW bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Ook stil genieten van elektrisch rijden? Maak een afspraak voor een proefrit!
Modelreeks: nov. 2023 - 2026
Modelcode: U11
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 464 km
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Antraciet
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 158 kWh/100km
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 1.000): Via Bovag 2
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Fabrikant: Garage Jelsma Ringallee 104 6891BG ROZENDAAL, NL 0262058006 http://www.garagejelsma.nl verkoop@garagejelsma.nl
* Direct antwoord op uw vraag? BEL ONS; 026 - 362 9332. Mailen mag uiteraard ook maar door drukte kan dit soms wat langer duren qua beantwoorden.
* Laagste prijs vragen worden online NIET door ons beantwoord.
Wij heten u van harte welkom in Rozendaal (bij Arnhem).
* Uw inruil is altijd welkom bij ons.
Online maken wij graag een INRUILVOORSTEL zodat u een richtlijn heeft, naast de auto krijgt u van ons de best haalbare prijs.
GarageJelsma.nl sinds 1950 een begrip!
* Woont u niet in de buurt van Arnhem? Bel ons voor u vertrekt dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.
* KOOPAVOND: op afspraak van maandag t/m donderdag.
RESERVEREN van uw favoriete auto is mogelijk vanaf uw reis naar ons toe.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.850 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.435 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.495 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 464 km |
| Energielabel | A |





