
BMW 5-Serie
530e xDrive High Executive M-Sport | Schuifdak | Massage | Alcantara | Ventilatie | HUD | Laser | H&K |

€ 35.900
| Bouwjaar | 2021 |
| KM stand | 129.769 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2021 |
| APK | 12 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 72.625 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze dealeronderhouden BMW 5-serie heeft 129769 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2021. De aandrijving van deze BMW wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panorama dak. Comfort en luxe? Dat krijgt u door het lederen interieur. En optimaal gemak is er in de vorm van de elektrisch bedienbare achterklep. Beide verwarmbare voorstoelen hebben een geavanceerde massagefunctie, zodat u ook na een lange rit soepel uitstapt. Net als uw bijrijder. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Laat de koude dagen maar komen. Bij u zitten ze zelfs achterin goed, dankzij de verwarmde achterbank. Bij de rijke uitrusting horen ook elektrische zonnerollo voor de achterruit, 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, sportonderstel, adaptief dempingsysteem en donker getint glas achter.
Dankzij het digitale dashboard leest u alle benodigde info gemakkelijk en overzichtelijk af. Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. De BMW is standaard voorzien van: Harman Kardon-audiosysteem, navigatiesysteem met harde schijf, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning en schakelpaddles aan het stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 5-serie samen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen schuif-/kanteldak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Speciale kleur
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio installatie premium
- Harman Kardon Sound
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- Audio Media Pack (Draadloze telefoonlader, WiFi)
- Comfort Access pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- CoPilot Pack (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Driving Assistant Professional (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Rijstrooksensor met correctie, Uitparkeer waarschuwing, uitwijk assistent, zelfstandige rijstrookwissel)
- M Sport Plus Pack
- Optie-pakket (Elektrisch zonnescherm achterruit, Zonnescherm zijruiten)
- Parking Pack
- sluitbekrachtiging
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2020 - apr. 2021
Modelcode: G30 LCI
Laadvermogen: 690 kg
Wielbasis: 298 cm
Actieradius: 54 km
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Vermeer Automotive De Elzenhof 7H 4191PA GELDERMALSEN, NL 0345-763434 http://www.vermeerautomotive.nl info@vermeerautomotive.nl
Bedrijfsinformatie
U bent van harte welkom in onze nieuwe showroom, gelegen aan de A15 te Geldermalsen. Hoewel wij van maandag t/m zaterdag altijd geopend en bereikbaar zijn, is het aan te raden van tevoren even te contacten indien u bij ons langs wenst te komen.
Wij zijn een autobedrijf gespecialiseerd in de verkoop van nieuwe- en jong gebruikte personen- en bedrijfsauto’s. Ook importeren wij voor onze relaties hun veelal exclusieve droomauto. Ook kunnen wij u als geen ander ontzorgen op het gebied van Leasing - & Financiering. Doordat wij volkomen onafhankelijk zijn doet u uiteraard de beste deal! Ervaar zelf onze aanpak. Want bij ons geldt; aandacht voelt beter.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 216 kW (294 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.870 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.870 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 58 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 46 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Vermeer Automotive
De Elzenhof 74191 PA Geldermalsen





































