

BMW 5-Serie
Touring 550i High Executive Panoramadak | HUD | ACC
€ 21.995201196.400 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2011 |
| APK | 28 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 130.779 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Dit betreft een consignatie voertuig
Recent vervangen: Distributieketting + Bobines met Bougies + Dynamo + Klepseals
AUTOJORG is in Brabant het adres voor een occasion. Met enthousiaste en vakkundige medewerkers staan we voor u klaar. AUTOJORG is gespecialiseerd in de in- en verkoop van hoogwaardige gebruikte auto´s. Voor reparatie en onderhoud kunt terecht in onze professionele werkplaats. Wij staan voor een open en eerlijke communicatie en bieden u de auto die bij u past, tegen een aantrekkelijke prijs.
Al uw inruil is bespreekbaar. Voor een indicatie van de inruilprijs kunt u foto's sturen per WhatsApp naar een van onze verkoopadviseurs:
Bjorn Kuis +31 (0)6 12081639
Mark van de Voort op +31 (0)6 53182010
Len Steusfij op +31 (0)6 82044655
Op al onze voertuigen is standaard het AutoJorg Basis Pakket inbegrepen. Tegen meerprijs is het AutoJorg Premium Pakket en AutoJorg Premium Plus Pakket optioneel.
Modelreeks: 2010 - 2013
Modelcode: F11
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 297 cm
Interieurkleur: Special trim (withoutcolourstatement)
CO₂-uitstoot (NEDC): 250 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 15,8 l/100km (1 op 6,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Inbegrepen afleverpakket: Autojorg Basis Pakket:
✅ Geldige APK
✅ Vloeistoffen controle
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaring
✅ Zonder garantie
✅ Banden op juiste spanning
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 300 kW (409 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.910 x 1.860 x 1.462 mm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| gewicht | 1.875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1.670 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 s |
| Actieradius | 654 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 15,9 l/100km (1 op 6,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,7 l/100km (1 op 9,3) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
| Energielabel | F |





