We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 3-serie e30 cabrio 320i 6cilinder Alpina 2e eigenaar
Merk: BMW
Model: 3-serie Cabrio
APK tot: 05-05-2027
Tellerstand: 207118 KM
Carrosserievorm: Cabrio
Aantal deuren: 2
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 1992
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: zwart
Kleurnaam: Diamantschwarz
Bekleding: Leder
Motorinhoud: 1991 cc
Aantal cilinders: 6
Vermogen: 95 kW / 129pk
Ledig gewicht: 1235 kg
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Aantal sleutels: 2
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Comfort
Boordcomputer
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Centrale vergrendeling
Getint glas
Lichtmetalen velgen
Metaalkleur
Sportvelgen
Interieur
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Lederen interieur
Stuurbekrachtiging
Verstelbare stuurkolom
Voorstoelen verwarmd
Overige
5-bak
Anti Blokkeer Systeem
BMW E30 Cabrio 320i 6-cilinder | 1992 | Diamantschwarz |
Na lang twijfelen mag onze E30 Cabrio uit 1992 toch de deur uit. Het is geen makkelijke beslissing, want dit is echt een liefhebbersauto geweest – eentje die je niet zomaar meer tegenkomt.
De auto is sinds nieuw in handen geweest van maar twee eigenaren, waarvan wij de tweede zijn. Hij heeft altijd binnen gestaan, en dat zie je ook meteen: geen roest,en gewoon in originele staat zoals je ‘m hoopt te vinden. Vorige maand hebben we ‘m nog professioneel laten spuiten in de originele kleur Diamantschwarz, met facturen ter inzage.
We hebben een schroefset laten monteren voor een betere wegligging, maar de originele veren en dempers zitten er uiteraard gewoon bij. Ook hebben we er nieuwe 17 inch velgen met banden onder gezet, puur voor de looks – de originele BBS-velgen zijn netjes bewaard gebleven en krijg je er uiteraard bij.
De softtop is volledig elektrisch en werkt zoals het hoort. De kap zelf is nog in uitstekende staat – geen scheuren of slijtage.
Op een paar subtiele upgrades na is dit verder een volledig originele E30. Geen omgebouwde rommel, maar een nette, eerlijke auto. Perfect voor een liefhebber of verzamelaar die een roestvrije, goed onderhouden cabrio zoekt in originele staat.
Bmw e30 Cabriolet 1992 320i: roestvrij
2e eigenaar vorige maand nieuw gespoten in originele kleur! (incl factuur)
nieuwe schroefset
Nieuwe velgen met banden
Recent grote beurt gehad incl distributieriem
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.