

Audi Q5
2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S
€ 31.5002017169.929 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2017 |
| APK | 10 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 75.040 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Deze Audi Q5 komt uit 2017, werd geleverd van 01-01-2017 tot 31-01-2018 en kostte toen € 75.040,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2024 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 185 kW (252 PK) en een cilinderinhoud van 1984 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 237 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 6,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,8 liter per 100 km en hij weegt 1695 kg. De APK is geldig tot 10-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 316,50 per kwartaal.**Audi Q5 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S**
2017
**€ 31500Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!,-**
of **€ 489,32 p/m**
Voor de liefhebber van luxe, prestaties en ruimte presenteren wij deze schitterende Audi Q5 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S. Deze premium SUV combineert de befaamde Duitse degelijkheid met een sportieve inslag en moderne technologie. Uitgevoerd in een elegante grijze lak en voorzien van het complete S Line exterieur, springt deze Q5 direct in het oog. Met zijn krachtige 185 kW (252 pk) 2.0 TFSI motor en quattro vierwielaandrijving accelereert deze elegante SUV in slechts 6,3 seconden naar de 100 km/u en bereikt hij een topsnelheid van 237 km/u.
Het interieur ademt stijl en comfort met sportstoelen, een luxe lederen stuurwiel en een hoogwaardige aluminium interieurafwerking. Dankzij een uitgebreid scala aan opties zoals een elektrisch bedienbare achterklep, navigatiesysteem full map, Bluetooth-connectiviteit, en premium audio-installatie met WiFi, voelt elke rit intuïtief en comfortabel aan. Met een wielbasis van 282 cm en ruimte voor 5 zitplaatsen biedt hij een grootse rijervaring, zowel in de stad als op lange afstanden.
Veiligheid staat voorop met LED-koplampen, parkeersensoren achter, een Autonomous Emergency Braking-systeem en vervolg botsing-preventie. Ook praktische details, zoals elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, verwarmbare ruitenwissers en sproeiers, en een achterbank die neerklapbaar is voor extra laadruimte, maken het dagelijks gebruik een fluitje van een cent.
Met keurig dealeronderhoud in de historie én een APK geldig tot mei 2027, is deze Audi Q5 volledig rijklaar voor zijn nieuwe eigenaar. Heb jij interesse in deze perfect onderhouden allround SUV? Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging of proefrit!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Bandenmaat: 235/60 R18
Laadvermogen: 705 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 1.660 mm |
| gewicht | 1.695 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.550 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 1.029 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | D |





