

Audi Q5
55 TFSI e quattro Competition /PANO/SFEER/MASSAGE/360CAM/B&O/HUD/VOL
€ 37.9502020133.256 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2020 |
| APK | 22 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 91.005 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Audi Q5 55 TFSI e quattro Competition – Luxe, kracht en comfort in één bomvolle SUV!
Stap in en ervaar de perfecte combinatie van sportiviteit, luxe en hybride prestaties. Deze Audi Q5 55 TFSI e quattro Competition biedt indrukwekkende power dankzij de plug-in hybride aandrijving én het vertrouwde quattro vierwielaandrijvingssysteem. Comfort, uitstraling en technologie komen hier perfect samen.
Uitgevoerd in de sportieve Competition-uitvoering met een hoogwaardige afwerking en voorzien van vrijwel alle denkbare opties. Het panoramadak zorgt voor een ruimtelijk gevoel, terwijl de sfeerverlichting het interieur een exclusieve uitstraling geeft. Dankzij de elektrisch verstelbare memory seats zit u altijd perfect achter het stuur.
Ook qua technologie komt u niets tekort: een 360 camera, Head-Up Display en het premium Bang & Olufsen audiosysteem tillen iedere rit naar een hoger niveau. Daarnaast zorgen ACC, Lane Assist, Blind Spot, Rem Assist en Filehulp voor maximale veiligheid en ontspannen rijden.
De Audi verkeert in nette staat en is volledig rijk uitgerust voor wie écht compleet wil rijden.
Highlights:
• Dealeronderhoud
• Panoramadak
• Alcantara stuur
• RS Stoelen
• Stoelen Massage
• Sfeerverlichting
• Memory seats
• 360 Camera
• Bang & Olufsen audio
• Head-Up Display
• Stoelverwarming
• Adaptive Cruise Control
• Lane Assist
• Rem Assist
• Blind Spot sensor
• Keyless Entry & Start
• Parkeerhulp
• File assistent
• Trekhaak
• Quattro vierwielaandrijving
• Competition uitvoering
Een bomvolle Audi Q5 met uitstraling, prestaties en luxe op topniveau — direct rijklaar!
Deze Audi Q5 55 TFSI e quattro wordt afgeleverd met:
> Afleverbeurt.
> Professionele Poetsbeurt.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk.
Voor een vrijblijvende bezichtiging of proefrit graag even bellen of mailen.
Mocht u overdag geen tijd hebben, dan zijn wij eventueel ook in de avond en op zondag op afspraak voor u beschikbaar.
- Tenaamstellingen op locatie.
- Financiering mogelijk.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag van 9:00 tot 18:00
Zaterdag van 10:00 tot 17:00
Whatsapp: 06-34569333
Bandenmaat: 255/45 R20
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 282 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 31,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 1.660 mm |
| gewicht | 2.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 45 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 49 g/km |
| Energielabel | A |





