

Audi Q5
50 TFSI e quattro S edition Aut
€ 29.9902020147.103 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 december 2020 |
| APK | 9 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 69.084 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Prachtige Q5 Sline uitvoering vol opties
Audi Q5 50 TFSI e quattro S edition Aut
Pakket: Assistentie Pakket
Pakket: Design pakket
Pakket: Spiegel pakket
Pakket: Tour pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
geert wink
Zwolseweg 77 7707ac
7707AC BALKBRUG
0653263679
info@winkautos.nl
winkautos.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 290 kW (395 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 16.680 mm |
| gewicht | 2.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.550 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 55 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 49 g/km |
| Energielabel | A |





