
Audi Q5
50 TFSI e Advanced edition PHEV | luchtvering| digitaal dash | trekhaak | verwarmde stoelen |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 augustus 2020 |
| APK | 25 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 74.459 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Laatse foto is onderhoud van Audi digitaal, auto is voorzien van 4 nieuwe 20 inch Continental banden.
Als toonbeeld van Duitse kwaliteit, laat deze Audi Q5 met zijn aantrekkelijk design en comfortabel interieur in elk detail zijn topklasse zien. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Audi Q5. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! De luchtvering biedt veel pluspunten, variërend van optimaal wegcontact en aerodynamica, tot en met constante rijhoogte en uitstekende demping van oneffenheden. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Koplampen voorzien van de allernieuwste lichttechniek, matrix LED-verlichting. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto zorgt voor een groter gezichtsveld en helpt de dode hoeken te elimineren. De elektrisch inklapbare trekhaak maakt een einde aan ingewikkelde handelingen. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! Laat de kids maar gamen en appen: de ingebouwde WIFI-hotspot kan het makkelijk aan. Deze auto is voorzien van WIFI-hotspot, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
In de Audi Q5 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Deze Audi Q5 blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Audi te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
De Bedrijfswagen Garage is een universeel autobedrijf aan de Handelsweg 4 in Harmelen. In 2017 zijn we aan de Handelsweg 2a gestart met De Elektrische Auto Garage. Wij doen in beide bedrijven reparatie en onderhoud aan zowel personenauto’s als bedrijfswagens.
De vermelde verkoopprijs is All-in, er komen dus geen extra kosten meer bij voor tenaamstellen of afleveren. De auto heeft uiteraard een geldige APK.
U kunt daarnaast kiezen voor 1 van onze afleverpakketten.
Afleverpakket 1 : Basis € 395,-
Dit basispakket voor uw occasion bestaat uit:
- Technische en vloeistof controle
- Reinigen van het in- en exterieur van uw auto
- Geldige APK van minimaal 10 maanden
- 3 maanden coulance garantie *
Afleverpakket 2 : Plus € 695,-
Wilt u meer zekerheid, kies dan voor het pluspakket, dit bestaat uit:
- Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema
- Nieuwe APK
- Reinigen van het in- en exterieur van uw auto
- 40 puntencheck
- Banden minimaal 3.5mm
- 6 maanden coulance garantie *
Afleverpakket 3 : Premium € 995,-
Wilt u volledige zekerheid ga dan voor ons premiumpakket, dit bestaat uit:
- Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema
- Nieuwe APK
- Reinigen van het in- en exterieur van uw auto
- 40 puntencheck
- Banden minimaal 3.5mm
- 12 maanden Autotrust Garantie **
* Coulance garantie is in de 1e week 100% garantie op alles want dan was de auto bij levering niet goed, daarna heeft u 50/50 garantie. Mocht er dus in de eerste 3 (of 6) maanden een reparatie nodig zijn dan delen wij de kosten 50/50, de auto moet dan wel bij ons worden gerepareerd.
** Bij de AutoTrust garantie mag u de auto in principe bij elke garage in Nederland laten repareren. (zie voorwaarden).
Op de website "via BOVAG" staan al onze auto's geadverteerd inclusief ons premium afleverpakket inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe APK, poetsen binnen en buiten en 12 maanden garantie.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Ook bieden wij u een uitgebreide mogelijkheid om uw nieuwe auto te financieren of via private lease aan te schaffen. U bent van harte welkom, graag tot snel.
Met vriendelijke groet,
De Bedrijfswagen Garage 0348-407709 en De Elektrische Auto Garage 0348-507174.
Aanvullende opties en accessoires
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- matrix LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- Assistentie pakket Parking (parkeer assistent)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- draadloze telefoonlader
- koplampreiniging
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- telefoonintegratie
- Trekhaak uitklapbaar
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Soul (black) (YM)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
Standaard (inbegrepen): De vermelde verkoopprijs is All-in, er komen dus geen extra kosten meer bij voor tenaamstellen of afleveren. De auto heeft uiteraard een geldige APK.
Basis (€ 395 meerprijs):
Dit basispakket voor uw occasion bestaat uit:Technische en vloeistof controle,
Reinigen van het in- en exterieur van uw auto
Geldige APK van minimaal 10 maanden
3 maanden coulance garantie *
* Zie voorwaarden
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de


Volvo XC60 vs Audi Q5
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.663 x 1.893 x 1.659 mm |
| gewicht | 2.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.550 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,0 l/100km (1 op 50,0) |
| CO2-uitstoot | 51 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
De Bedrijfswagen Garage
Handelsweg 43481 MJ Harmelen

































