

Audi Q3
40 TFSI quattro Pro Line S ADCRUISE LANEASS CAMERA
€ 27.999201982.523 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 september 2019 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.826 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Audi Q3 40 TFSI QUATTRO Pro Line S uit sep 2019
Auto is ingevoerd uit Duitsland in mei 2024,
complete onderhoudshistorie en kilometerhistorie is aanwezig.
Laatste beurt op 23-10-2025 bij 71.422,
Dit was een grote beurt waarbij alle filters en alle vloeistoffen vervangen en ververst zijn.
Met de juiste opties zoals adaptieve cruisecontrol, climate control, stoelverwarming en parkeercamera.
Auto rijdt en schakelt perfect.
Set zomer automatten meegeleverd.
Set 17inch Bridgestone winterbanden op velg meegeleverd.
Staat nu op 18inch Bridgestone zomerbanden.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 399): Garantiepakket: 6 maanden of 15.000KM
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Inruil is Mogelijk.
Wij zijn RDW Erkend.
al onze auto`s staan te koop tegen scherpe internet prijzen.
wij rekenen geen afleverkosten.
Openingstijden:
Maandag t/m Zondag 09:00-21:00
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om van tevoren even te bellen
06-49759247
Vanaf 1-1-2026 is de nieuwe wetgeving ingegaan waardoor contante betaling boven de €3000,- niet meer mogelijk zijn.
Controleer a.u.b. uw banklimiet 4 uur voor verwachte aankoop om vertragingen bij direct afhaal te voorkomen!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.484 x 1.856 x 1.616 mm |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.190 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 821 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
| Energielabel | F |




