
Audi Q3 Sportback
45 TFSI e 3X S-LINE|PANO|SONOS|MATRIXLED|360CAM|MEMORY|KEYLESS|SFEERVERLICHTING|TREKHAAK|DEALER ONDERHOUDEN|VOL!

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2022 |
| APK | 1 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 57.665 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Stap in luxe, comfort en sportiviteit met deze Audi Q3 Sportback 45 TFSI e uit 2022. Deze dealeronderhouden plug-in hybride combineert de krachtige en efficiënte 45 TFSI e aandrijflijn met het sportieve karakter van de S-Line uitvoering en een bijzonder complete uitrusting.
De Sportback-lijn geeft de auto een dynamische en elegante uitstraling, terwijl het panoramadak zorgt voor een ruimtelijk en licht interieur. Binnenin ervaar je direct het premium gevoel dankzij de hoogwaardige afwerking, sfeerverlichting en elektrisch verstelbare memory-stoelen die optimaal comfort bieden tijdens iedere rit.
Op technologisch vlak is deze Audi zeer rijk uitgerust. Het Matrix LED-verlichtingssysteem zorgt voor uitstekend zicht en een moderne uitstraling, terwijl de 360 graden camera en keyless entry bijdragen aan extra gemak en veiligheid in het dagelijks gebruik. Het krachtige SONOS audiosysteem levert daarnaast een indrukwekkende geluidsbeleving.
Ook praktisch is deze Q3 Sportback volledig inzetbaar. Dankzij de aanwezige trekhaak is hij perfect geschikt voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger, zonder concessies te doen aan uitstraling of rijcomfort.
De auto verkeert in zeer nette staat, is volledig dealer onderhouden en beschikt over een bijzonder complete samenstelling. Een ideale combinatie van sportiviteit, luxe, efficiëntie en gebruiksgemak.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Carbonafwerking interieur
- Draadloze telefoonlader
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Carbon exterieur delen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- Matrix LED koplampen
- Premium kleur
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Assistentie Pakket (Rijstrooksensor met correctie)
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Matrixled koplampen
- Memory Seats
- Nightpakket
- Opendak
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket
- Premium sound
- S-pakket (Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- Sonos Geluidsysteem
- Stoelen-pakket
- Volledig onderhoudshistorie
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 255/40 R20
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,6 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen): Basis (inbegrepen): 1 maand huisgarantie Technische controle van de auto Vloeistoffen aangevuld Nieuwe APK Grondige poetsbeurt van binnen en buiten Tenaamstelling van het voertuig Vrijwaring van de inruilauto
- BOVAG GARANTIE (€ 1.200 meerprijs): Premium (€1200 meerprijs): 12 maanden BOVAG Garantie Technische controle van de auto Vloeistoffen aangevuld Nieuwe APK Grondige poetsbeurt van binnen en buiten Tenaamstelling van het voertuig Vrijwaring van de inruilauto
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden)
Bedrijfsinformatie
INRUIL:
Wilt u uw huidige auto inruilen? Stuur ons dan graag duidelijke foto's van het interieur en exterieur van de auto, het kenteken, de kilometerstand en een richtprijs. Dit kan via e-mail of WhatsApp.
FINANCIERING:
Autopark Lijnden werkt samen met een gerenommeerd financieel adviesbureau. Hierdoor kunnen wij u nog beter adviseren over de aanschaf van uw auto en de mogelijkheid van gespreide betalingen via het Betaalplan.
De voordelen van het Betaalplan zijn onder andere:
Persoonlijk en deskundig advies op maat
Mogelijkheid om boetevrij af te lossen
Lage maandlasten
Looptijden van 12 tot 60 maanden
De wensen van de klant staan centraal
U bent van harte welkom om een proefrit te maken!
Neem gerust contact met ons op via telefoon of e-mail om een afspraak te maken, zodat we ervoor kunnen zorgen dat de auto voor u klaarstaat.
Let op: Wij werken uitsluitend op afspraak!
Bij Autopark Lijnden zorgen we ervoor dat we altijd gemakkelijk bereikbaar zijn. We zijn uitstekend gelegen in Lijnden, vlakbij Schiphol, Amsterdam en Haarlem. Dankzij de snelle verbindingen via de A9 en A5 bent u snel bij ons, en parkeren is gratis en direct voor de deur. Iedereen is van harte welkom!
Disclaimer: Hoewel we de grootst mogelijke zorg besteden aan de informatie op onze website, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Als een bepaalde optie voor u belangrijk is, raden wij aan om hier specifiek naar te vragen.
Telefoon : 0232002001
Whatsapp : +31232002001
Mobiel : 0617117168


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.840 x 1.570 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 47 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autopark Lijnden B.V.
Lijnderdijk 1831175 KE Lijnden










































