
Audi Q3
35 TFSI Pro Line / Digitaal dashboard / App connect / Navi by APP / Trekhaak / Lichtmetaal 20 inch /

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 september 2022 |
| APK | 9 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.946 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Laat je niets wijsmaken, deze Audi Q3 biedt alles wat jij van een auto verlangt. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. In deze auto profiteer jij onder andere ook van: LED koplampen, warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank.
Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om jouw reis comfortabel en veilig te maken. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Zoals je van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleer je op afstand de status van de auto en bedien je diverse functies. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Al je favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Deze auto is voorzien van lederen sportstuur, digitale radio, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De geavanceerde technologie in deze Audi is in staat om onderweg het verkeer om je heen te monitoren en er op te reageren. Zo heb je als het ware een automatische co-piloot aan boord. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze Audi Q3 blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navi By App
- Navigatie bij app
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- (9S1)
- **Alle moeite is genomen om informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Bluetooth
- Buitenspiegelbehuizing, in carroseriekleur (6FA)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2020 - dec. 2023
Modelcode: F3
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.860 x 1.630 mm |
| gewicht | 1.425 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 1.035 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Donau 1202491 BC Den Haag











