

Audi Q3
45 TFSI e 3x S-Line, Sonos, Matrix, Pano, 360, ACC!
€ 34.799202265.542 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 augustus 2022 |
| APK | 12 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.499 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Highlights:
-Volledige S-Line interieur + Exterieur
-Matrix LED koplampen
-360 graden camera
-Sonos Premium sound system
-Adaptive Cruise Control
-Elektrisch inklapbare en verwarmde buitenspiegels
-Ambianceverlichting
-Lane assist
-Apple / android carplay
-Stoelverwarming
-Panoramadak
-Keyless Go
-Carbon interieur inleg
en nog veel meer!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 26 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Autolinie – Premium auto’s, onze specialiteit
✔ Aangesloten bij BOVAG
✔ Alle auto’s uit eigen voorraad – wij bemiddelen niet voor derden
✔ Opgericht in 01/2015
Onze zekerheden:
-3 maanden huisgarantie (of fabrieksgarantie indien van toepassing)
-12 maanden BOVAG-garantie mogelijk (prijs afhankelijk van voertuig)
-Levenslange garantie op juiste kilometerstanden
-Voertuigen met een gegronde historie
Financiering & lease:
-Financial lease, privé- en zakelijke financieringen
-Operational lease mogelijk
Extra service:
-Thuisbezorging in stijl – bekijk de video op onze website
Inruilen?:
Stuur eenvoudig foto’s via WhatsApp: 06-83606028
Bezoek plannen:
Wij adviseren altijd vooraf even contact op te nemen of een afspraak te maken.
📸 Volg ons op Instagram: @autolinie
🌐 Bekijk het volledige aanbod op www.autolinie.nl
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10:00 – 17:30
Zaterdag: 12:00 – 17:00
Zondag: gesloten
Wij doen ons uiterste best om alle informatie zo accuraat mogelijk weer te geven. Toch kunnen er fouten voorkomen; controleer daarom altijd zelf de details die belangrijk zijn voor uw aankoop.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.860 x 1.590 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.375 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 48 g/km |
| Energielabel | A |




