
Audi Q3
45 TFSI 2.0 AUT7 QUATTRO COMPETITION 3X S-LINE EDITION ONE PANODAK LEDER NAVI DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC

€ 26.900
| Bouwjaar | 2019 |
| KM stand | 154.658 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 maart 2019 |
| APK | 7 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 83.017 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- File assistent
- koplampreiniging
- Premium kleur
- Speciale kleur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Bekleding, "geperforeerd Alcantara / leder" voor S line (N7K)
- Bots herkenning systeem
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Matrix led koplampen
- microvezel interieurdelen
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis (zonder Google Earth) (PNQ)
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-V-spaak"-design (C3Q)
- Velgen, lichtmetaal 7J x 19 "20-V-spaak"-design (V72)
- (9S1)
- Achterbank plus (5KR)
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten) (4E7)
- Aluminiumoptiek in interieur (QJ1)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Ambiente lichtpakket (QQ2)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Assistentie pakket (PCE)
- Assistentie Pakket (File assistent)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi smartphone interface (UI2)
- Bang & Olufsen 3D Premium soundsystem (9VS)
- Binnenspiegel, automatisch dimmend (4L6)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- Comfortsleutel (4I3)
- Decoratielijsten, donkere matte aluminium inleg (5TG)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Glas, donker getint (privacy glas) (QL5)
- hemelbekleding donker
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Onderstel met instelbare dempers inclusief Audi drive select (PDE)
- Parkeer pakket
- Progressieve besturing (1N7)
- S line interieur (WQS)
- S Line interieur
- S Line interieur (Aluminium interieur afwerking)
- smartphone integratie
- Sportstoelen voor (Q4H)
- Variabele stuuroverbrenging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: nov. 2018 - jun. 2019
Modelcode: F3
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: € 665 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Auto2go Weeresteinstraat 212 2181GD HILLEGOM, NL 0252-532222 http://www.auto2go.nl info@auto2go.nl
Bedrijfsinformatie
*** AUTO2GO *** & *** FINANCIERBEWUST
www.auto2go.nl
Weeresteinstraat 212.
2181GD Hillegom.
0252-532222
info@auto2go.nl
Whatsapp nr: 06-29081008
( Elke dag nieuwe aanbiedingen !!!!.) Instagram.
• Inruil van uw huidige auto
Wij bieden u de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Om de juiste prijsindicatie vast te stellen kijken wij graag samen naar uw auto bij ons in de showroom. Is dit voor u niet mogelijk? Dan ontvangen wij graag een uitgebreide email met daarin:
- Een zo duidelijk mogelijke beschrijving van uw auto
- Foto's van uw auto
- Uw prijsindicatie
Deze email kunt u sturen naar info@aut2go.nl waarna wij zsm contact met u opnemen
.
AUTO2GO
Weeresteinstraat 212
2181GD Hillegom
0252-532222
WIJ ADVERTEREN MET GEGARANDEERDE KILOMETERSTANDEN.
** Dealer onderhoudsboekjes, Onderhoudshistorie, en natuurlijk de Nationale Autopas (direct ter inzage! ) **
Inruil van uw huidige occasion en evt. financiering of Financial leasing is evt mogelijk.
Een beller is sneller, i.v.m. drukte zijn wij helaas niet ten alle tijden in de gelegenheid gesteld de e-mails te beantwoorden.
Aan eventuele verschillen in onze advertenties kunnen geen rechten ontleend worden.


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.860 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 783 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 202 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Auto2go
Weeresteinstraat 2122181 GD Hillegom




























































