

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2019 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
“Bij MVI Automotive selecteren wij uitsluitend aantoonbaar goed onderhouden auto’s van hoge kwaliteit.”
Elke auto wordt zorgvuldig gecontroleerd en verkeert in uitstekende staat, zowel technisch als optisch. Het interieur is bijzonder netjes en vrijwel in nieuwstaat. Uiteraard zijn onze auto’s rook- en huisdiervrij.
Betrouwbaar, comfortabel en volledig rijklaar. Instappen en zorgeloos rijden. 🚗
Heb je interesse? Neem gerust contact met ons op voor aanvullende informatie of het plannen van een bezichtiging. Wij adviseren je graag persoonlijk.
Wij werken bij voorkeur op afspraak, zodat wij alle tijd en aandacht kunnen besteden aan jouw bezoek.
Bel ons of stuur een WhatsApp-bericht om direct een afspraak in te plannen.
Met vriendelijke groet,
Team MVI Automotive
📱 WhatsApp: 0348-215023 (Mervyn)
📱 WhatsApp: 0348-215023 (Martijn)
Disclaimer
Hoewel wij deze advertentie met de grootst mogelijke zorg samenstellen, kunnen aan de vermelde gegevens geen rechten worden ontleend. MVI Automotive aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-dubbel-arm"-design (C2I)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth (PNR)
- Audi sound system (9VD)
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Achterbank plus (5KR)
- Decoratielijsten, aluminium inleg (5TD)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Sportstoelen voor (Q4H)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Assistentie pakket (PCE)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: F3
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Huisgarantie 2 maanden
Garantie: 2 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 2 maanden vervalt
- Algehele technische controle van de auto
- Reiniging interieur & exterieur
- Gecontroleerde kilometerstand
- Vloeistoffen controleren & bijvullen
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaring eventuele inruilauto
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie 2 maanden (2 maanden garantie) - Extra zekerheid (€ 695 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Algehele technische controle van de auto
- Reiniging interieur & exterieur
- Gecontroleerde kilometerstand
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal een kwart tank brandstof
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Tot 4 cilinders. Elke extra cilinder heeft een meerprijs van €200,- per cilinder.
- Gratis vervangend vervoer
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden) - James autoservice zekerheid plus (€ 695 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- Algehele technische controle van de auto
- Reiniging interieur & exterieur
- Gecontroleerde kilomterstand
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Minimaal een kwart tank brandstof
- Tot 4 cilinders. Elke extra cilinder heeft een meerprijs van €200,- per cilinder.
- Gratis vervangend vervoer
- * 8 jaar garantie vanaf de 1e registratiedatum
- * Tot 150.000 km voor Europese auto's
- * Vraag naar alle voorwaarden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Huisgarantie 12 maanden (12 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 44.840 x 18.490 x 15.850 mm |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 1.017 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
MVI Automotive
Willeskop 1393421 GV Oudewater












































