

Audi Q3 Sportback
45 TFSI e S Edition Pano Leder Camera Elc Stoelen
€ 48.950202313.877 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 augustus 2023 |
| APK | 2 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 75.019 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Heeft u interesse in deze auto of een vraag, neem dan telefonisch, via e-mail of per WhatsApp contact op met ons. Uiteraard bent u ook van harte welkom in onze showroom! Graag even bellen van tevoren om teleurstellingen te voorkomen
Tel : 0345-681310
Mob :+31 06 22210869
E-Mail : Info@willemcornelissen.nl
Bezoek voor de gehele fotoreportage onze eigen website.
Al onze auto's worden standaard geleverd met technische controle, vloeistof controle en een geldige APK. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Afleverpakket € 995,-
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2019 - 2025
Modelcode: F3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart-rotsgrijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.840 x 1.567 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 45 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 37 g/km |
| Energielabel | A |




