

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2021 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 56.095 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 549 - € 575 |
Omschrijving
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Audi Q3. De S-Line styling van deze auto is zowel smaakmakend als spraakmakend. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een automatische transmissie. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Duik in de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u nodig heeft voor een comfortabele en veilige rit, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem met harde schijf bedient u veilig met knoppen op het stuur. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! De Audi is standaard voorzien van: WIFI-hotspot, lederen sportstuur, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi Q3 samen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Metaalkleur parelmoer
- Signaalkleur
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Glas, donker getint (privacy glas) (QL5)
- S Line exterieur
- (9S8/9S9)
- Achterbank plus (5KR)
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Airconditioning, volautomatisch (3-zone) (KH5)
- Aluminiumoptiek in interieur (QJ1)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi sound system (9VD)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- MMI navigatie plus (PNB)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Parkeer pakket
- pre sense basic (7W1)
- Spiegelkappen in autokleur (6FA)
- Sportstoelen voor (Q4H)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2022
Modelcode: F3
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Gert van den Berg Groeneweg 25 3851KA ERMELO, NL 0341562370 http://www.autobedrijfgertvandenberg.nl info@autobedrijfgertvandenberg.nl
Bedrijfsinformatie
Bij Autobedrijf Gert van den Berg bent u met uw auto aan het juiste adres. Met ruim 35 jaar ervaring bedienen wij onze klanten in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van alle merken. Ook hebben wij 4 monteurs in de werkplaats die met liefde voor hun vak uw auto verzorgen met betrekking tot onderhoud, reparaties en schades. Kijk op www.autobedrijfgertvandenberg.nl voor ons actuele aanbod! We helpen u graag onder het genot van een kop koffie of thee! De complete fotoreportage kunt u bekijken op onze website.
Autobedrijf Gert van den Berg werkte tot voor kort met all incl. prijzen en dat hield in dat de prijs waar de auto voor te koop stond incl. onderhoud, garantie etc. was, maar omdat de markt heel erg is veranderd en we toch transparant willen blijven hebben we drie afleveringspakketten gemaakt:
- Pakket 1 ; Bij pakket 1 kiest u voor de meeneemprijs maar de auto heeft dan wel minimaal een half jaar apk, krijgt een afleveringsinspectie en de auto gaat keurig van binnen en buiten gereinigd de weg op voor 195,00.
- Pakket 2 ; Als u voor pakket 2 kiest krijgt u extra zekerheid op het mechanisch gedeelte van de motor en de versnellingsbak in de vorm van drie maanden garantie op deze delen en is incl. pakket 1 voor 595,00.
- Pakket 3 ; Full-service, u krijgt de auto met een onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden BOVAG garantie, van binnen en buiten geheel gereinigd en minimaal een halve tank brandstof. Deze prijs is een indicatie en afhankelijk van het type auto vanaf 995,00.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Voor de huidige beschikbaarheid van dit voertuig vragen wij u contact met ons op te nemen.


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.860 x 1.630 mm |
| gewicht | 1.555 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.145 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.288 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf Gert van den Berg
Groeneweg 253851 KA Ermelo




































