

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 januari 2022 |
| APK | 1 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.908 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Mooie Audi Q3 met een plug-in hybride motor en natuurlijk een automaat. Veel auto, veel kwaliteit. Met de huidige benzineprijzen is deze hybride motor van deze auto misschien wel de allerbeste oplossing. Zuiniger, schoner en toch van alle markten thuis. Wat trekt u meer aan: een lederen interieur of een elektrisch bedienbare achterklep? Wacht, u hoeft niet te kiezen. Deze auto heeft het allebei! Regen, wind, hagel, sneeuw? Als het buiten guur is, doet de stoelverwarming z'n weldadige werk! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Pas de interface van uw cockpit moeiteloos aan. Het is mogelijk door het digitale dashboard in deze auto. Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het navigatiesysteem met harde schijf. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De uitrusting van deze Audi is met lederen sportstuur,DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Audi bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
De auto is voorzien van een trekhaak en mag 1.400 kg trekken, dus een uitstekende caravantrekker!
Wij leveren u deze auto met een nieuwe APK.
Onderhoudshistorie, boekjes en de reservesleutel zijn aanwezig. Financiering/lease, garantie en inruil mogelijk. 6 maanden AutoTrust instapgarantie krijgt u gratis bij aanschaf van deze auto. Wenst u liever een jaar BOVAG-Garantie, dan kost dit slechts €550,- extra.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chronosgrijs (Z7Z7)
- Velgen, lichtmetaal 7J x 17 "5-dubbelspaak"-design (C2G)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK/6XL)
Infotainment
- MMI navigatie plus (PNB)
- (9S1)
- Audi sound system (9VD)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Bekleding, leder / kunstleder mono.pur (N1M)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Achterbank plus (5KR)
- Binnenspiegel, automatisch dimmend (4L6)
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Pre sense basic (7W1)
Overig
- Elektrisch verstelbare voorstoelen inclusief memory voor de bestuurdersstoel (3L4)
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten (koplampen adaptief) (PHM)
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp plus (7X2)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: F3
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Soul (black) (ML)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Vulink:
Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?
Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.
Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.850 x 1.616 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.375 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 45 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 37 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Gerard Vulink B.V.
Klipperweg 78102 HR Raalte







































