

Audi Q3 Sportback
45 TFSI e S Edition {uitgelichte-opties}
€ 32.800202266.682 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 april 2022 |
| APK | 14 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.800 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Duitse auto's zijn wereldberoemd om hun precisie, luxueuze comfort en betrouwbaarheid. Laat u verwonderen door deze krachtige, in perfecte staat verkerende Audi Q3 Sportback. Deze Audi Q3 Sportback legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Tot de uitrusting van deze Audi behoren ook Audi instelbaar onderstel (drive select), elektrische handrem, antracietkleurige hemelbekleding, dakspoiler, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers. Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. U kunt uw handen aan het stuur houden en uw ogen op de weg. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het MMI navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. U bent in deze Audi ook voorzien van automatisch dimmende spiegels en isofix-aansluiting. De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Modelreeks: jan. 2020 - apr. 2024
Referentienummer: 2775841
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 268 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Rijklaargewicht: 1815 kg
Verwachtte leveringsdatum: 10-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-04-2026
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.860 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| Energielabel | A |





