

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 januari 2020 |
| APK | 24 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.290 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Duitse auto's weten altijd een fraaie combinatie te brengen van kracht, degelijkheid en souplesse. Dat maakt ze zo aantrekkelijk. De benzinemotor levert uitstekende prestaties. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. In deze AUDI profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, led-koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en stoffen bekleding.
Met het Mmi navigatiesysteem komt u moeiteloos waar u moet zijn. Ondertussen geniet u van het audiosysteem met audiostreaming via bluetooth of een usb-stick. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij volautomatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! De ene neerslag is de andere niet. Dankzij de regensensor krijgt u automatisch precies zoveel wisbewegingen die het zicht nodig heeft. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. En deze auto heeft ook 4-spaaks multifunctioneel lederen stuur en isofix-aansluiting als standaard uitrusting.
In de AUDI Q3 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Even niet geconcentreerd of afgeleid? Dan zorgt de lane assist dat u in het juiste spoor blijft.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Audio, tv en 12v access
- 12 Volts aansluiting in middenconsole achter
- Luidsprekers, 6 passieve luidsprekers, 4 x 40 Watt voor en 2 x 20 Watt achter
- MMI radio+ met 8,8 inch kleurendisplay met MMI touch
- USB aansluiting voor
Communicatie / navigatie
- Audi connect navigatie en infotainment basis (3 jaar)
- Audi connect safety en service inclusief noodoproep in geval van ernstig ongeval
- Audi Smartphone Interface
- Bluetooth interface inclusief dakmicrofoon
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth
Instrumenten
- Digitaal bestuurdersinformatiesysteem 10,25 inch
- Interieurverlichting, vertraagd dovend, verlichting van bagageruimte en passagiers, leeslampjes voor- en achterin, verlicht dashboardkastje
- Nummerplaat verlichting in LED
- Snelheidslimietherkenning
- Weergave van inkomende tekstberichten en e-mail
Laadkleppen en -deuren
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- Handmatig te openen achterklep
Lading interieur
- Niet-rokers uitvoering
Ruiten en glas
- Voorruit met akoestisch glas
- Warmtewerend glas, groen getint
Stuurinrichting
- Stuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
Trekhaak
- Voorbereiding voor trekhaak
Trim exterieur
- Advanced exterieur bumpers
- Aluminium instaplijsten, onverlicht, zonder modellogo
- Aluminium laadruimteprotectie
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Dakrails, mat zwart
- Diffuser in mat zilver optiek
- Grille in titaniumzwart
- Lamellen in mat aluminium-optiek
- Metallic/ pareleffect-lak
- Randen om de luchtinlaten voorspoiler mat zilver optiek
- Voorbumper in mat zilver optiek
- Wielkastranden en dorpellijsten in contrasterende lak
- Zwarte sierlijsten, raamomlijsting in mat zwart
Trim interieur
- Accentvlak hoogglans zwart (black panel)
- Bekleding, stof 'Argument'
- Hemelbekleding in maanzilver
- Interieurlijsten, micrometallic (zilverkleurig)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder
- Voetmatten vóór en achter
- Zwart paneel op dashboard in hoogglans glasoptiek
Veiligheid aandrijving
- Audi lane departure warning en Audi side assist
- Wegrijassistent
Velgen en banden
- Bandenreparatieset inclusief 12V compressor
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 ''5-arm''-design
Ventilatie en verwarming
- Airconditioning, volautomatisch met zonlichtafhankelijke werking
Verlichting exterieur
- Buitenspiegels met geintegreerde knipperlichten in LED-techniek
- LED-basis koplampen
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten
Wettelijke kit
- Boordgereedschap
- Verbandmateriaal
Zetels
- 2 hoofdsteunen voor- en 3 hoofdsteunen achterpassagiers
- Achterbankleuning, asymmetrisch gedeeld neerklapbaar (40/20/40 of volledig)
- ISOFIX kinderzitjesbevestiging en top theter op de buitenste zitplaatsen achter
- Stoelen vóór, met mechanische hoogte- en lengteverstelling, instelling van zithoogte en gordelhoogte
Zichtbaarheid
- Binnenspiegel, dimbaar, afgestemd op de kleur van de hemel
- Licht- en regensensor, automatisch in- en uitschakelen van de autoverlichting, coming home/leaving home functie en de ruitenwissers
Meer informatie
Constructiejaar: 2020-07
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 2.020 x 1.610 mm |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Jos Bongers Auto's
Veerweg 35441 PL Oeffelt
























