

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 november 2018 |
| APK | 29 november 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.668 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
U ziet het al aan de buitenkant en u voelt het zodra u de krachtige motor start, deze sportieve Audi Q3 is gemaakt om prestaties te leveren. En heel aantrekkelijk is de stoere, sportieve S-Line styling. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Audi Q3 is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. De slimme koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-verlichting. Altijd maximaal zicht, nooit verblinding bij de tegenligger. Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van dab-ontvangst. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Met parkeersensoren voor en achter, regensensor, cruise control, keyless entry, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Audi helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Audi Q3 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- S Line exterieur
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- LED-lichtpakket (LED mistlampen, LED mistlampen, Matrix LED koplampen)
- S Line interieur (Aluminium interieur afwerking)
- Speciale kleur
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)


Audi Q3 vs. BMW X2 - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.484 x 1.856 x 1.616 mm |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.045 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 530 - 1.525 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Global Automotive
Stevinstraat 151704 RN Heerhugowaard




















































